• -5%

Mardom Decor MD111 (zamiennik MDB111) Listwa sufitowa i listwa karniszowa

173,93 zł 165,23 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 165.23 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD111 dawniej oznaczona symbolem MDB111 to listwa sufitowa a także karniszowa o klasycznej formie, która w świetny sposób wypełni aranżację, wykańczając styk ścian i sufitu. Listwa sufitowa Mardom Decor MD111 jest również wysoce odporna na uderzenia i wilgoć, co umożliwia jej montaż w różnego rodzaju pomieszczeniach. Listwa jest również przygotowana do malowania.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  9.2
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  6.2
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD111 listwa sufitowa

Wypełnianie pustej przestrzeni między ścianą a sufitem nigdy nie było prostsze. Listwa sufitowa MD111 stworzona przez markę Mardom Decor doskonale nadaje się do tego celu. Jedną z jego najważniejszych zalet jest odporność produktu na wpływy zewnętrzne. Dzięki temu model MD111 Mardom Decor doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego wykończenia.

Listwa sufitowa MD111 Mardom Decor i jej trwałość

Nie ma wątpliwości, że listwa sufitowa MD111 marki Mardom Decor to jedno z najtrwalszych rozwiązań w swojej klasie. Skąd wiesz? Przynajmniej dlatego, że model MD111 Mardom Decor jest wykonany z trwałego plastiku, który jest doskonale chroniony przed wpływami mechanicznymi, ultrafioletowymi itp. Dzięki temu ta skądinąd niezwykła listwa sufitowa poradzi sobie nie tylko z przypadkowymi uderzeniami, ale także z bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż większość produktów Mardom Decor posiada tę unikalną cechę.

W grę wchodzi uniwersalizm, czyli listwy sufitowe MD111 Mardom Decor

Kolejną, bardzo ważną zaletą listwy firmy Mardom Decor jest możliwość dostosowania jej do praktycznie każdego rodzaju aranżacji. Przede wszystkim dzięki swoim parametrom model MD111 Mardom Decor można zainstalować w każdym pomieszczeniu. Po drugie, dzięki delikatnemu kształtowi i ciekawemu profilowi profilu, listwa sufitowa Mardom Decor sprawdzi się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej aranżacji. Ułatwia to oryginalny projekt listwy sufitowej MD111 Mardom Decor, która składa się z niezbędnego i minimalistycznego wzoru z małym delikatnie zarysowanym żłobieniem.

Łatwość obróbki, to elastyczność rozwiązań Mardom Decor MD111

Zaletą listwy MD111 Mardom Decor produkowanej przez Mardom Decor jest możliwość praktycznie dowolnej obróbki. Wykonany jest ze specjalnego plastiku, który - co ciekawe - bardzo łatwo maluje. Ponadto listwa sufitowa MD111 Mardom Decor utrzymana jest w odcieniach bieli, dzięki czemu można ją również pomalować na delikatne pastelowe kolory. I jeszcze jedno: tuż przed malowaniem listwy warto zwrócić szczególną uwagę na skład farby. Listwy sufitowe nie mogą być pokrywane farbami zawierającymi rozpuszczalniki, gdyż mogą one uszkodzić strukturę produktu Mardom Decor.

Listwa sufitowa MD111 Mardom Decor i jej montaż

Wielką zaletą listwy sufitowej Mardom Decor jest jej niska waga, dzięki której model MD111 można przykleić do ściany. Zaleca się mocowanie listwy sufitowej za pomocą kleju montażowego Mardom Decor FIX oraz FIX elastyczny do łączeń. Dzięki temu masz pewność, że pozostanie w pożądanym miejscu przez wiele lat. Na marginesie warto zaznaczyć, że są to kleje polecane do produktów Mardom Decor.

Podsumowując, listwa sufitowa Mardom Decor to optymalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą szybko, sprawnie i… pięknie wykończyć wnętrze domu lub mieszkania. Dzięki swoim właściwościom listwa przysufitowa doskonale sprawdza się w tego typu działalności.