• -5%

Mardom Decor MDB118flex gięta Listwa sufitowa

457,38 zł 434,51 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 434.51 zł

Opis produktu

Mardom Decor MDB118flex gięta to niezwykle klasyczna sztukateria o wysokich parametrach użytkowych. Proporcje produktu umożliwią doskonałe wykończenie styku ścian i sufitu w przypadku łuków, kolumn i półkolumn. Gięta listwa Mardom Decor MDB118flex jest lekka i prosta w montażu, a za sprawą odporności na wilgoć i wgniecenia, czy też przygotowaniu do malowania może zostać przymocowana w każdym pomieszczeniu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  9.7
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Symbol
  mdb118flex
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor

Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor to jedno z niewielu rozwiązań dekoracyjnych, które sprawdzi się w każdym wnętrzu, niezależnie od jego aranżacyjnej specyfiki. Ta niezwykła, elastyczna listwa sufitowa wyróżnia się doskonałymi wręcz parametrami użytkowymi. Dzięki temu listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor doskonale odgrywa swoją rolę.

Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor - szybki montaż

Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor jest sprawdzonym rozwiązaniem na każdą okazję. Świadczy o tym... prostota jej montażu na powierzchniach ściennych.

Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor nie wymaga zastosowania żadnych dodatkowych elementów łączeniowych. Wręcz przeciwnie - można ją zamontować wyłącznie za pomocą dopasowanych i kompatybilnych klejów, to jest Mardom Decor FIX PRO i Mardom Decor FIX EXTRA. Dzięki nim gięta listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor utrzyma się na wybranym miejscu przez wiele lat.

MDB118flex Mardom Decor - uniwersalna dekoracja wnętrz

Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor doskonale sprawdza się w każdym typie aranżacji. Co ważne - nie chodzi tu wyłącznie o aspekty dekoracyjne.

Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor posiada szereg parametrów, dzięki którym można ją zamontować w każdym typie wnętrza. Elastyczna listwa sufitowa jest odporna na wilgoć, oddziaływania mechaniczne i brud. Dzięki temu można ją zamontować zarówno w kuchni, salonie, jak i pomieszczeniach typowo przeznaczonych dla dzieci.

Listwa sufitowa MDB118flex Mardom - najważniejsze zastosowanie

Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor może być montowana wszędzie - niezależnie od charakterystyki wybranego fragmentu aranżacji.

Dzięki temu, że jest to niezwykle giętka listwa sufitowa, można ją zamontować również w trudno dostępnych miejscach, takich jak kolumny, półkolumny, łukach itd. Zaletą produktu jest łatwe dopasowanie do powierzchni ściany, co pozwala na istotne skrócenie czasu montażu.

MDB118flex Mardom Decor - jak malować?

Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor to produkt, którego barwę można w dowolny sposób modyfikować.

Ta elastyczna listwa sufitowa została tak zaprojektowana, by można było malować ją dowolnym typem farb, które nie zawierają w swoim składzie jakichkolwiek rozpuszczalników. Dzięki temu można ją łatwo dopasować do dowolnego typu aranżacji.

Listwa sufitowa MDB118flex Mardom Decor to produkt uniwersalny, który wyróżnia się bardzo szerokim zastosowaniem. Oprócz niewątpliwych walorów dekoracyjnych, ta niezwykła, gięta listwa sufitowa jest przede wszystkim funkcjonalna i łatwa w montażu.