Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży sztukateryjnej, dzięki czemu możemy oferować naszym klientom najlepsze produkty znanych i cenionych producentów.

Na rynku działamy już od wielu lat, kultywując tradycje w sztukaterii, a także podążając za nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają na łatwe tworzenie przepięknych, ozdobnych kompozycji.

Wszystkie produkty dostarczamy na terenie całej Polski. W asortymencie posiadamy najlepszej jakości sztukaterię o różnorodnym wzornictwie, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Z naszej strony oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru sztukaterii, a także opiekę handlową na terenie całej Polski. Cenimy bliską współpracę z architektami, dekoratorami wnętrz i innymi stałymi klientami, dla których dopasowujemy naszą ofertę.

W swojej karierze wykonaliśmy również wiele prestiżowych inwestycji związanych ze sztukaterią. Tworzyliśmy różnorodne kompozycje z gipsu, złożone z głowic, boazerii, pilastrów i innych elementów, które swoim niepowtarzalnym charakterem zdobią budynki oraz wnętrza.

MardomDecor24.pl to:

  1. długoletnie doświadczenie,
  2. profesjonalne doradztwo,
  3. szeroka oferta sztukaterii,
  4. dowóz towaru na terenie kraju,
  5. bliska współpraca z klientami,
  6. opieka handlowa na terenie Polski.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.