Listwy ścienne

Listwy ścienne Mardom Decor

Listwy ścienne Mardom Decor to najwyższa jakość w korzystnej cenie. Listwy ścienne Mardom Decor połączeniem dekoracyjnej formy, wytrzymałości, a także łatwego montażu. Usatysfakcjonuje to nawet najbardziej wymagających. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że są one wykonywane z certyfikowanych tworzyw. Cechują się niską wagą, co znacząco ułatwia zamocowanie na wybranej powierzchni.

Listwy ścienne o doskonałych parametrach

Listwy ścienne Mardom Decor posiadają doskonałe parametry użytkowe, co zwiększa zakres ich zastosowań. Wilgoć nie stanowi dla nich żadnego zagrożenia. Właśnie dlatego mogą one zostać umieszczone w dowolnym pomieszczeniu. Pasują nie tylko do salonu, jadalni, czy też gabinetu. Równie dobrze sprawdzą się w kuchni, czy też łazience. Opisywane listwy ścienne Mardom Decor nie ulegną deformacji pod wpływem zmiennych temperatur. Wiele osób wybiera sztukaterię tej marki do przedpokoju. Kolejną zaletą jest odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nie musimy obawiać się wgnieceń, pęknięć, czy też innych niedoskonałości, które mogłyby powstać podczas eksploatacji.

Listwy ścienne Mardom Decor dopasowane do potrzeb

Listwy ścienne Mardom Decor występują w wielu różnych wariantach, co ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Warto wspomnieć, że w naszej ofercie znajdują się nie tylko klasyczne modele, ale również FLEX. Listwy FLEX przeznaczone są do montażu w specyficznych miejscach, czyli np. przy łukach. Są one elastyczne, co umożliwia dopasowanie do wszelkich powierzchni z krzywiznami. Listwy ścienne Mardom Decor prezentują się niezwykle elegancko, a zarazem luksusowo. To prawdziwa gratka dla tych, którzy zwracają uwagę na najmniejsze detale. Mnogość wzorów ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego do wnętrza. Taka sztukateria pasuje zarówno do aranżacji klasycznych, jak i nowoczesnych.

Mardom Decor: najważniejsze zasady montażu

Listwy ścienne Mardom Decor nie są problematyczne w montażu. W zdecydowanej większości przypadków nie potrzebujemy pomocy fachowców. Istotne jest to, aby zaopatrzyć się w kleje do listew Mardom Decor. Dzięki temu uzyskamy maksymalną przyczepność do powierzchni. Nie musimy obawiać się zerwania sztukaterii. Ważne jest, aby ściana była oczyszczona (również z tapety), wysuszona i odtłuszczona.

Listwy ścienne w korzystnych cenach

Listwy ścienne Mardom Decor dostępne są w okazyjnie niskich cenach. To najlepsza propozycja dla tych, którzy nie chcą wydawać majątku. Oferowane listwy ścienne Mardom Decor z pewnością przetrwają w nienaruszonym stanie długie lata. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji, co stanowi wielki plus. Ponadto większość dostępnych produktów posiada powierzchnię przygotowaną do malowania za pomocą farb bez rozpuszczalników.

Dopasuj do listew ściennych odpowiednie: