Lamele

Lamele Mardom Decor Klasy Premium

Wysokiej jakości lamele ścienne to doskonały sposób na urozmaicenie każdego mieszkania, czy nadanie charakteru aranżacji sklepów, restauracji, a nawet salonów urody. Lamele ścienne Mardom Decor to produkty wysokiej klasy Premium, które nie tylko zachwycają pod względem wizualnym, ale również jakościowym!

Wysokiej jakości lamele ścienne

Lamele ścienne znajdujące się w kolekcji produktów Mardom Decor to zdecydowanie jedne z najbardziej ekskluzywnych modeli na rynku. Zostały stworzone w oparciu o najnowsze trendy wnętrzarskie, dzięki czemu swoim designem i kolorystyką zachwycają architektów i dekoratorów wnętrz, ale nie tylko. Lamele ścienne Mardom Decor dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej naturalnych odcieni drewna oraz w klasycznej, ponadczasowej bieli. Ponadto możliwość wyboru jednej z trzech różnych szerokości lameli ściennych Mardom Decor umożliwia dobór odpowiedniego modelu, pozwalającego na stworzenie aranżacji marzeń!

Oryginalne lamele ścienne Mardom Decor

Wyjątkowość lameli ściennych Mardom Decor to nie tylko oryginalny design i piękna kolorystyka. Marka zadbała również o wysoką jakość wykonania i zastosowanie trwałych materiałów przy ich produkcji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym lamele ścienne Mardom Decor są lekkie, łatwe w montażu za pomocą kleju oraz odporne na wgniecenia i wilgoć. Pozwala to na użycie lameli w dowolnym pomieszczeniu bez obaw o ich prezencję.