• -5%

Skrzynka uciosowa Mardom

548,57 zł 521,14 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 521.14 zł

Opis produktu

Skrzynka uciosowa Mardom Decor do właściwego przycinania listew przypodłogowych, ściennych, sufitowych i oświetleniowych. Dzięki skrzynce uciosowej możliwe jest uzyskanie odpowiedniego kąta cięcia, a tym samym przycięcie listew w taki sposób, aby doskonale do siebie pasowały.

Wymiary skrzynki:

DŁ. 40,5 cm

Szer.wew. (robocza) 25,5 cm

Szer.zew. 29 cm

Wys.wew. (robocza) 25 cm

Wys. zew. 31,5 cm

Dane techniczne

  • Materiał
    Drewno
  • Symbol
    Skrzynka uciosowa Mardom Decor

Informacje o produkcie

Mardom Decor skrzynka uciosowa

Skrzynka uciosowa Mardom Decor to bez wątpienia bardzo przydatne urządzenie. Do czego służy ta niewielka konstrukcja wykonana z wysokogatunkowego drewna?

Praktyczna skrzynka uciosowa od Mardom Decor

Produkt ten służy do przycinania listew. Skrzynka uciosowa proponowana przez Mardom Decor jest stworzona do tego, by bez trudu i precyzyjnie można było za jej pomocą przyciąć listwy. Aby ułatwić pracę osobie, która ją obsługuje, umożliwia ona przycinanie listew i profili pod kątem 45 albo 90 stopni.

Niezbędna nie tylko dla początkujących

Funkcjonalna i prosta w obsłudze skrzynka uciosowa Mardom Decor jest polecana zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Dzięki niej listwy są dokładnie przycięte i prezentują się estetycznie. Skrzynka uciosowa Mardom Decor to gwarancja przycięcia listwy pod idealnym kątem!

Każdy, komu zależy na znakomitym efekcie końcowym montażu płytek, będzie zachwycony tym urządzeniem. Skrzynka uciosowa Mardom Decor przysłuży się do tego, by listwy były doskonale dopasowane!

Mardom Decor akcesoria do montażu listew i sztukaterii

Akcesoria do montażu sztukaterii czy akcesoria do montażu listew to obecnie coraz częściej poszukiwane przedmioty. Zdecydowanie zaś warto zainwestować w produkty zaprezentowane poniżej - marki Mardom Decor. Jak prezentują się ich zalety?

Mardom Decor - marka najwyższej jakości i najlepszej ceny

Mardom Decor to obecnie bez wątpienia najlepszy wybór, jaki możemy podjąć. Z jakiego powodu?

Wysoka jakość

Cóż przede wszystkim należy tu stanowczo i jasno podkreślić, że wszelkie akcesoria do montażu listew czy akcesoria do montażu sztukaterii tej marki produkowane są z absolutnie najwyższej jakości surowców. Dzięki temu przyklejenie czy zamontowanie listwy bądź sztukaterii jest naprawdę całkiem prostą sprawą i co więcej - takie elementy dekoracyjne trzymają się później naprawdę długo i pięknie się prezentują. Akcesoria do montażu sztukaterii oraz akcesoria do montażu listew Mardom Decor to zatem gwarancja naprawdę ładnie wykonanych dodatków.

Łatwość montażu i praktyczność

No właśnie warto tu jeszcze wspomnieć o tym, że akcesoria do montażu sztukaterii oraz akcesoria do montażu listew charakteryzują się na pewno bardzo dużą łatwością aplikacji. Tutaj spokojnie każdy może podjąć się tego zadania samodzielnie, co dzisiaj stanowi niebagatelną zaletę. W końcu obecnie często jest tak, że z uwagi na własny pomysł oraz na chęć zaoszczędzenia, wolimy pewnych zadań podjąć się samodzielnie. Warto jeszcze w tym momencie zaznaczyć, że akcesoria do montażu listew oraz akcesoria do montażu sztukaterii marki Mardom Decor charakteryzują się także tym, że nie rozlewają się, łatwo jest je utrzymać w czystości, nie tworzą nieestetycznych plam i przebarwień.

Atrakcyjna cena

Warto jeszcze zaznaczyć, że wszelkie akcesoria do montażu sztukaterii czy listew oraz inne produkty tego producenta cechuje to, że ich cena jest relatywnie niska w porównaniu do naprawdę wysokiej jakości, jaką się one cechują. Jest to zatem dość istotna zaleta tej marki.

Różnorodność asortymentu

Ostatnia zaleta marki Mardom Decor jest zdecydowanie niebagatelna. Tutaj bowiem zarówno akcesoria do montażu sztukaterii jak i akcesoria do montażu listew cechują się naprawdę bardzo dużą różnorodnością. W efekcie tego każdy znajdzie rozwiązanie, które mu najbardziej pasuje.

Podsumowując zdecydowanie warto zainwestować w markę Mardom Decor. Warto jeszcze podkreślić, że w przypadku ewentualnych pytań, czy wątpliwości, pracownicy sklepu z chęcią pomogą i odpowiedza na każde pytanie, zaoferując produkt, który w stu procentach spełni nasze oczekiwania. Nie czekaj zatem i zainwestuj w piękną sztukaterię i ładne, kryjące listwy, do których montażu użyjesz akcesoriów marki Mardom Decor. Uzyskasz w ten sposób szybko i łatwo, niezawodny i niebanalny efekt.