Lamelli Stretto Biała L0101 Mardom Decor

99,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł

Opis produktu

Biały lamel ścienny Stretto Lamelli L0101 Mardom Decor będzie idealną propozycją na podkreślenie każdego wnętrza. Produkt jest wysoce trwały na wilgoć, a także uszkodzenia. Nadto ścienny lamel Lamelli Stretto L0101 Mardom Decor w kolorze białym to produkt polskiej produkcji i wyprodukowany z tworzywa w postaci Polimeru HD przy wykorzystaniu technologii ScratchShield.

Mardom Decor L0101 oferowany jest także w innych kolorach.

W naszym sklepie internetowym posiadamy też zakończenie prawe L0101R i zakończenie lewe L0101L do białych lameli Stretto Lamelli L0101 Mardom Decor.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Stretto
 • Szerokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Do malowania
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Stretto Biała L0101 Mardom Decor

Ścienne lamele L0101 Lamelli Stretto Mardom fenomenalnie odnajdą się w każdym wnętrzu bez względu na to w jakim stylu jest ono urządzone. Niezwykłe wykonanie lameli ściennych Lamelli Stretto Biała Mardom Decor L0101 oraz przemyślany profil wraz z efektowną trwałością powoduje, że są to produkty odpowiadające na obecne oczekiwania w stylizacji wnętrz.

Ścienne lamele L0101 Lamelli Stretto Mardom Decor – kolorystyka: Biała

Ścienne lamele Lamelli marki Mardom to dekoracje odznaczające się na tle konkurencyjnych, szczególnie model Biała L0101 Mardom Decor z serii Stretto. Przemyślana konstrukcja, modna barwa, a także wykorzystanie wysokiej klasy materiałów sprawiają, że lamele Mardom zdecydowanie dodają elegancji każdemu wnętrzu.

Dodatkowo lamel ścienny Lamelli Stretto Biała L0101 Mardom Decor to model, którego forma wraz z uniwersalnością świetnie będą prezentować się we wnętrzach modern, loftowych, jak i również glamour.

ścienne lamele Mardom Decor L0101 Stretto Lamelli oraz ich aspekt funkcjonalny

Lamele ścienne Lamelli Mardom Decor L0101 z kolekcji Stretto odgrywają rolę ozdobną i nie tylko. Nie można zapomnieć o ich możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z kolekcji Stretto Lamelli Biała Mardom Decor L0101, pozwalają redukcję echa w pomieszczeniu. Powoduje to, że lamele ścienne podnoszą komfort osób przebywających w pomieszczeniu, ponieważ odrobinę tłumią wydobywające się z niego dźwięki.

Ścienne lamele Lamelli Stretto L0101 Mardom Decor dają także możliwość podkreślenia w każdym wnętrzu stref. Prosty wygląd, jednak zauważalny dla oka, rewelacyjnie wyróżni podział stylizacji wnętrza.

Ścienne lamele Mardom L0101 i ich niezwykła trwałość

Ścienne lamele Lamelli Stretto Mardom Decor L0101 do wnętrz to dekoracja, która z miłą chęcią jest używana przez projektantów dla wyróżnienia przestrzeni publicznych, handlowych, restauracji, czy też prywatnych. Ścienne lamele L0101 Mardom Decor z powodzeniem mogą być użyte w dowolnym wnętrzu, za sprawą ich produkcji z wysokiej jakości tworzywa w postaci Polimeru HD.

Lamele ścienne Lamelli Stretto Mardom Decor L0101 są wytrzymałe na uszkodzenia oraz wilgoć, za sprawą wykorzystania nowoczesnej technologii ScratchShield są również maksymalnie utwardzone, pozwalając na ich użycie w każdej aranżacji.

Montaż ściennych lameli Biała L0101 Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto

Lamelli Stretto L0101 Mardom Decor są niezwykle łatwe w zamocowaniu. Ścienne lamele znajdujące się w naszym sklepie można w dowolny sposób dopasować do dowolnych wymiarów przez łączenie kilku sztuk i bez trudu przyciąć. Zaletą Stretto Lamelli L0101 Mardom Decor jest również długość 270 cm, umożliwiająca montaż ściennych lameli od podłogi do sufitu bez powstawania łączeń. Sposób mocowania ściennych lameli L0101 Mardom Decor także nie jest skomplikowany. Użycie kleju Mardom Decor sprawia, że zamocowanie ściennych lameli jest łatwe, szybkie oraz czyste.

Masz pytania odnośnie do ściennych lameli Mardom Decor z serii Lamelli Stretto?

Chętnie uprościmy dobór właściwego modelu z kolekcji lameli ściennych Mardom Decor, wpasowujący się w wystrój dowolnego wnętrza oraz urzeczywistniającego wszelkie potrzeby. Jeśli pojawią się pytania lub wątpliwości dotyczące zakupu Lamelli Stretto L0101 Mardom Decor to zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w obsłudze, zatem z każdym postępujemy w profesjonalny sposób, starając się udzielić wszechstronnej porady i zaoferować najkorzystniejsze rozwiązanie.