Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102 Mardom Decor

99,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł

Opis produktu

Lamel ścienny Stretto Lamelli Dąb Jasny L0102 Mardom Decor będzie fenomenalnym pomysłem na wykończenie dowolnego pomieszczenia. Model jest wysoce trwały na działanie wilgoci, a także uszkodzenia. Co więcej, lamel ścienny Lamelli Stretto Dąb Jasny Mardom Decor L0102 jest produktem polskiej produkcji i stworzony z materiału w postaci Polimeru HD przy zastosowaniu nowoczesnej technologii ScratchShield.

L0102 Mardom Decor dostępny jest także w innych naturalnych odcieniach drewna.

W naszej ofercie mamy też zakończenie prawe L0102R oraz zakończenie lewe L0102L do lameli ściennych Stretto Lamelli Dąb Jasny L0102 Mardom Decor.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Stretto
 • Szerokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Jasny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102 Mardom Decor

Ścienne lamele L0102 Lamelli Stretto Mardom fenomenalnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. Perfekcyjne wykonanie ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Jasny Mardom Decor L0102 i właściwie zaprojektowany design wraz z efektowną wytrzymałością powoduje, że są to dekoracje spełniające teraźniejsze oczekiwania w aranżacji wnętrz.

Lamele ścienne L0102 Lamelli Stretto Mardom Decor – barwa: Dąb Jasny

Ścienne lamele Lamelli Mardom to produkty odznaczające się na tle konkurencyjnych, w szczególności Dąb Jasny L0102 Mardom Decor z serii Stretto. Przemyślana forma, modna barwa, a także wykorzystanie wysokiej jakości tworzyw powodują, że ścienne lamele Mardom dodają elegancji dowolnemu wnętrzu.

Dodatkowo ścienny lamer Lamelli Stretto Dąb Jasny Mardom Decor L0102 jest produktem, którego forma razem z ponadczasowością doskonale zaprezentują się we wnętrzach modern, w stylu loft, jak i glamour.

Lamele ścienne L0102 Mardom Decor Lamelli Stretto i ich praktyczność

Lamele ścienne Lamelli Mardom Decor L0102 z serii Stretto pełnią funkcję ozdobną i to nie wszystko. Nie należy pomijać ich możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele z kolekcji Lamelli Stretto Dąb Jasny Mardom Decor L0102, umożliwiają redukcję echa wewnątrz pomieszczeń. Powoduje to, że lamele ścienne zwiększają wygodę użytkowników w pomieszczeniu, ponieważ odrobinę tłumią obecne dźwięki.

Lamele ścienne Stretto Lamelli L0102 Mardom Decor dają ponadto sposobność wyróżnienia w niejednym wnętrzu użytkowych stref. Ponadczasowy design, jednak zauważalny dla oka, doskonale zaakcentuje podział aranżacji.

Ścienne lamele Mardom Decor L0102 oraz ich niezwykła jakość

Ścienne lamele Lamelli Stretto L0102 Mardom Decor do aranżacji to dekoracja, która z chęcią jest wykorzystywana przez architektów wnętrz dla wyróżnienia miejsc komercyjnych, handlowych, hotelowych, czy też mieszkań. Ścienne lamele L0102 Mardom Decor z powodzeniem mogą być użyte w każdym pomieszczeniu, dzięki ich produkcji z niezwykłej jakości tworzywa jakim jest Polimer HD.

Lamele ścienne Lamelli Stretto Mardom Decor L0102 są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii ScratchShield są także maksymalnie utwardzone, umożliwiając ich użycie w każdej stylizacji.

Mocowanie ściennych lameli Dąb Jasny Mardom Decor L0102 z kolekcji Lamelli Stretto

Lamelli Stretto L0102 Mardom Decor są niezwykle łatwe w zamocowaniu. Ścienne lamele dostępne w naszej ofercie można w dowolny sposób dopasować do konkretnych wymiarów przez łączenie kilku sztuk oraz bez trudu uciąć. Zaletą Stretto Lamelli Mardom Decor L0102 jest także długość 270 cm, która umożliwia montaż lameli ściennych od podłogi do sufitu bez powstawania łączeń. Proces mocowania ściennych lameli Mardom Decor L0102 również nie jest skomplikowany. Użycie kleju Mardom Decor sprawia, że montowanie ściennych lameli jest łatwe, szybkie oraz czyste.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom Decor z serii Lamelli Stretto?

Z radością znacznie ułatwimy dobór idealnego produktu z kolekcji ściennych lameli marki Mardom, wpisujący się w stylistykę każdego wnętrza i urzeczywistniającego wszelkie oczekiwania. Jeżeli zaistnieją wątpliwości albo pytania związane z wyborem Lamelli Stretto Mardom Decor L0102 to serdecznie zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze, zatem z każdym postępujemy indywidualnie, starając się jak najlepiej pomóc i zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie.