Zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Szary L0103R Mardom Decor

32,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.99 zł

Opis produktu

Prawe zakończenie Lamelli Stretto Mardom Decor L0103R jest rekomendowanym wykończeniem do lameli Dąb Szary L0103. Użycie materiału w postaci Polimeru HD i technologii ScratchShield podczas produkcji zakończenia prawego do lameli ściennych Stretto Lamelli Dąb Szary Mardom Decor L0103R powoduje, że wyróżnia się ono niebywałą wytrzymałością na uszkodzenia czy też wilgoć.

Oprócz zakończenia prawego do lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 Mardom Decor mamy też zakończenie lewe L0103L.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Stretto
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Szary
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe do lameli Lamelli Stretto Dąb Szary L0103R Mardom Decor

Ścienne lamele wraz rekomendowanym zakończeniem prawym L0103R Lamelli Stretto Mardom Decor fenomenalnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu jest ono urządzone. Doskonałe wykonanie lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Szary i zakończenia prawego Mardom Decor L0103R, jak i przemyślany design w połączeniu z efektowną wytrzymałością powoduje, że są to dekoracje spełniające teraźniejsze oczekiwania w stylizacji wnętrz.

Zakończenie prawe do ściennych lameli L0103R Lamelli Stretto Mardom Decor – barwa: Dąb Szary

Ścienne lamele Lamelli Mardom to ozdoby wyróżniające się na rynku, w szczególności zakończenie prawe do lameli Dąb Szary Mardom Decor L0103R z kolekcji Stretto. Zadbana w szczegółach forma, ponadczasowa barwa, czy też zastosowanie najwyższej klasy tworzyw powodują, że ścienne lamele Mardom Decor zdecydowanie dodają charakteru każdemu wnętrzu.

Co więcej, lamel ścienny Lamelli Stretto Dąb Szary razem z dedykowanym zakończeniem prawym Mardom Decor L0103R to model, którego forma doskonale zaprezentuje się we wnętrzach modern, loftowych, jak i glamour.

Zakończenie prawe lameli ściennych Mardom Decor L0103R Lamelli Stretto oraz ich funkcjonalność

Lamele ścienne Lamelli Dąb Szary wraz zakończeniem prawym Mardom Decor L0103R z kolekcji Stretto pełnią rolę ozdobną i nie tylko. Nie można zapominać o ich możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z serii Stretto Lamelli i zakończenie prawe Dąb Szary Mardom Decor L0103R, umożliwiają eliminację echa wewnątrz pomieszczeń. Powoduje to, że lamele ścienne zwiększają wygodę użytkowników w pokoju, ponieważ nieco wygłuszają obecne dźwięki.

Ścienne lamele Lamelli Stretto wraz zakończeniem prawym Mardom Decor L0103R dają co więcej, możliwość podkreślenia w dowolnym pomieszczeniu stref użytkowych. Prosty wygląd, który jest jednak zauważalny dla oka, doskonale wyróżni podział stylizacji wnętrza.

Zakończenie prawe do ściennych lameli Mardom Decor L0103R i ich ponadprzeciętna wytrzymałość

Lamele ścienne Stretto Lamelli wraz z prawym zakończeniemMardom Decor L0103R do wnętrz to ozdoba, która z chęcią jest stosowana przez projektantów dla urozmaicenia przestrzeni publicznych, sklepowych, hotelowych, czy też mieszkań. Zakończenie prawe do ściennych lameli L0103R Mardom Decor z powodzeniem może być użyte w każdym pomieszczeniu, za sprawą produkcji z wysokiej jakości tworzywa w postaci Polimeru HD.

Lamele ścienne Lamelli Stretto wraz rekomendowanym zakończeniem prawym Mardom Decor L0103R są wytrzymałe na uszkodzenia oraz działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii ScratchShield są również maksymalnie utwardzone, co umożliwia ich użycie w dowolnej aranżacji.

Sposób montażu zakończenia prawego do ściennych lameli Dąb Szary L0103R Mardom Decor z serii Lamelli Stretto

Zakończenie prawe Lamelli Stretto Mardom Decor L0103R jest bardzo proste w zamocowaniu. Lamele ścienne znajdujące się w naszej ofercie można w dowolny sposób dopasować do konkretnych wymiarów poprzez łączenie wielu sztuk oraz bez trudu uciąć. Atutem zakończenia prawego Lamelli Stretto Mardom Decor L0103R jest także długość 270 cm, która umożliwia montaż ściennych lameli od podłogi do sufitu bez powstawania łączeń. Mocowanie lameli ściennych razem z zakończeniem prawym L0103R Mardom Decor także nie jest najtrudniejszy. Użycie kleju Mardom Decor powoduje, że montowanie lameli ściennych jest łatwe, szybkie oraz bardzo czyste.

Masz pytania odnośnie do lameli ściennych Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto?

Z radością znacznie ułatwimy wybór odpowiedniego modelu z kolekcji lameli ściennych Mardom Decor, wpisujący się w aranżację każdego pomieszczenia oraz spełniającego wszelkie potrzeby. Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości związane z doborem Lamelli Stretto L0103R Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rzetelnej obsłudze, tak więc do każdego podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby udzielić pomocy i zaoferować najbardziej korzystny produkt.