Zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Klasyczny L0106R Mardom Decor

32,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.99 zł

Opis produktu

Prawe zakończenie Lamelli Stretto Mardom Decor L0106R jest rekomendowanym wykończeniem do lameli Dąb Klasyczny L0106. Zastosowanie tworzywa jakim jest Polimer HD oraz nowoczesnej technologii ScratchShield podczas procesu produkcji prawego zakończenia do lameli ściennych Stretto Lamelli Dąb Klasyczny Mardom Decor L0106R powoduje, że wyróżnia się ono niezwykłą wytrzymałością na uderzenia czy też działanie wilgoci.

Prócz prawego zakończenia do lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Klasyczny L0106 Mardom Decor oferujemy też zakończenie lewe L0106L.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Stretto
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Klasyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe do lameli Lamelli Stretto Dąb Klasyczny L0106R Mardom Decor

Ścienne lamele wraz rekomendowanym zakończeniem prawym L0106R Lamelli Stretto Mardom Decor fenomenalnie odnajdują się w każdym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. Perfekcyjne wykonanie ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Klasyczny i zakończenia prawego Mardom Decor L0106R, a także właściwie zaprojektowany design w połączeniu z wyróżniającą się wytrzymałością sprawia, że są to dekoracje spełniające teraźniejsze oczekiwania w aranżacji pomieszczeń.

Zakończenie prawe do lameli ściennych L0106R Lamelli Stretto Mardom – kolorystyka: Dąb Klasyczny

Lamele ścienne Lamelli marki Mardom to dekoracje odznaczające się na tle konkurencyjnych, w szczególności zakończenie prawe do lameli Dąb Klasyczny Mardom Decor L0106R z serii Stretto. Zadbana w szczegółach forma, ponadczasowa barwa, czy też zastosowanie wysokiej klasy materiałów powodują, że ścienne lamele Mardom zdecydowanie dodają elegancji każdemu pomieszczeniu.

Nadto ścienny lamel Lamelli Stretto Dąb Klasyczny wraz dedykowanym zakończeniem prawym Mardom Decor L0106R jest produktem, którego design doskonale będzie prezentować się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, jak i glamour.

Zakończenie prawe ściennych lameli L0106R Mardom Decor Lamelli Stretto i ich funkcjonalność

Lamele ścienne Lamelli Dąb Klasyczny razem z zakończeniem prawym L0106R Mardom Decor z kolekcji Stretto odgrywają rolę ozdobną , ale nie tylko. Nie należy zapominać o ich możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele z serii Stretto Lamelli i zakończenie prawe Dąb Klasyczny Mardom Decor L0106R, pozwalają pozbycie się dźwięków w pomieszczeniu. Powoduje to, że ścienne lamele zwiększają komfort użytkowników w pokoju, gdyż odrobinę wygłuszają powstające w nim dźwięki.

Ścienne lamele Lamelli Stretto wraz zakończeniem prawym Mardom Decor L0106R dają również sposobność wyznaczenia w każdym wnętrzu stref użytkowych. Elegancki wygląd, jednak rzucający się w oko, rewelacyjnie zaakcentuje podział stylizacji wnętrza.

Zakończenie prawe do ściennych lameli Mardom Decor L0106R oraz ich wysoka jakość

Ścienne lamele Stretto Lamelli w połączeniu z prawym zakończeniemMardom Decor L0106R do aranżacji to ozdoba, która z chęcią jest stosowana przez dekoratorów dla wyróżnienia przestrzeni publicznych, sklepowych, hotelowych, jak i również domów. Zakończenie prawe do lameli ściennych Mardom Decor L0106R z powodzeniem może być użyte w każdym wnętrzu, dzięki stworzenia z wysokiej jakości tworzywa w postaci Polimeru HD.

Lamele ścienne Stretto Lamelli wraz rekomendowanym zakończeniem prawym L0106R Mardom Decor są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci, za sprawą wykorzystania innowacyjnej technologii ScratchShield są również maksymalnie utwardzone, umożliwiając ich użycie w każdej stylizacji.

Sposób montażu zakończenia prawego do lameli ściennych Dąb Klasyczny L0106R Mardom Decor z serii Lamelli Stretto

Zakończenie prawe Stretto Lamelli L0106R Mardom Decor jest bardzo łatwe w zamocowaniu. Ścienne lamele dostępne w naszym sklepie można w dowolny sposób dopasowywać do konkretnych wymiarów przez łączenie wielu segmentów i bez problemu przyciąć. Zaletą zakończenia prawego Stretto Lamelli L0106R Mardom Decor jest także długość 270 cm, umożliwiająca montaż lameli ściennych od podłogi do sufitu bez powstawania łączeń. Sposób mocowania lameli ściennych wraz zakończeniem prawym L0106R Mardom Decor także nie jest najtrudniejszy. Użycie kleju Mardom Decor powoduje, że montowanie lameli ściennych jest łatwe, ekspresowe oraz bardzo czyste.

Masz pytania odnośnie do ściennych lameli Mardom Decor z serii Lamelli Stretto?

Chętnie znacznie ułatwimy wybór idealnego modelu z serii lameli ściennych Mardom, wpasowujący się w wystrój dowolnego pomieszczenia i spełniającego wszystkie potrzeby. Jeśli pojawią się wątpliwości albo pytania związane z doborem Stretto Lamelli Mardom Decor L0106R to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w obsłudze, tak więc każdego traktujemy indywidualnie, starając się udzielić wszechstronnej porady i zaprezentować najbardziej korzystny produkt.