Lamelli Medio Dąb Jasny L0202 Mardom Decor

99,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł

Opis produktu

Lamel ścienny Medio Lamelli Dąb Jasny L0202 Mardom Decor będzie doskonałą propozycją na podkreślenie każdego wnętrza. Produkt jest wysoce odporny na wilgoć, czy też uszkodzenia. Co więcej, lamel ścienny Lamelli Medio Dąb Jasny Mardom Decor L0202 to produkt wyprodukowany w Polsce i wyprodukowany z materiału w postaci Polimeru HD przy użyciu innowacyjnej technologii ScratchShield.

Mardom Decor L0202 dostępny jest także w innych odcieniach drewna.

W naszym sklepie internetowym mamy też zakończenie prawe L0202R i zakończenie lewe L0202L do lameli Medio Lamelli Dąb Jasny Mardom Decor L0202.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Medio
 • Szerokość (cm)
  12.1
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Jasny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Medio Dąb Jasny L0202 Mardom Decor

Ścienne lamele L0202 Lamelli Medio Mardom Decor fenomenalnie odnajdą się w każdym wnętrzu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. Najwyższej jakości wykonanie lameli ściennych Lamelli Medio Dąb Jasny L0202 Mardom Decor oraz właściwie zaprojektowany profil w połączeniu z wyróżniającą się wytrzymałością powoduje, że są to dekoracje spełniające najnowsze oczekiwania w aranżacji wnętrz.

Ścienne lamele L0202 Lamelli Medio Mardom – kolor: Dąb Jasny

Ścienne lamele Lamelli marki Mardom to dekoracje wyróżniające się na rynku, szczególnie model Dąb Jasny L0202 Mardom Decor z serii Medio. Zadbana w szczegółach forma, modna kolorystyka, a także wykorzystanie najwyższej jakości materiałów sprawiają, że lamele marki Mardom dodają polotu każdemu wnętrzu.

Dodatkowo ścienny lamer Lamelli Medio Dąb Jasny Mardom Decor L0202 jest produktem, którego design razem z ponadczasowością świetnie zaprezentują się we wnętrzach modern, w stylu loft, jak i eleganckich.

ścienne lamele L0202 Mardom Decor Lamelli Medio i ich funkcjonalność

Lamele ścienne Lamelli L0202 Mardom Decor z kolekcji Medio pełnią rolę dekoracyjną , ale to nie wszystko. Nie należy zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Lamele z kolekcji Lamelli Medio Dąb Jasny L0202 Mardom Decor, pozwalają zmniejszenie echa w pomieszczeniu. Powoduje to, że ścienne lamele zwiększają komfort osób przebywających w pokoju, ponieważ odrobinę tłumią powstające w nim dźwięki.

Lamele ścienne Medio Lamelli L0202 Mardom Decor dają co więcej, możliwość podkreślenia w dowolnym pomieszczeniu stref użytkowych. Ponadczasowy wygląd, jednak zauważalny dla oka, doskonale zaakcentuje podział aranżacji.

Lamele ścienne Mardom L0202 i ich niezwykła odporność

Ścienne lamele Medio Lamelli Mardom Decor L0202 do wnętrz to ozdoba, która z chęcią jest stosowana przez architektów dla urozmaicenia przestrzeni publicznych, handlowych, restauracji, czy też prywatnych. Lamele ścienne L0202 Mardom Decor z powodzeniem mogą być użyte w każdym pomieszczeniu, dzięki ich produkcji z wysokiej klasy materiału w postaci Polimeru HD.

Ścienne lamele Lamelli Medio L0202 Mardom Decor są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii ScratchShield są także maksymalnie utwardzone, co umożliwia ich użycie w dowolnej stylizacji.

Sposób montażu ściennych lameli Dąb Jasny Mardom Decor L0202 z kolekcji Lamelli Medio

Medio Lamelli L0202 Mardom Decor są bardzo proste w montażu. Ścienne lamele dostępne w naszym sklepie można dowolnie dopasowywać do danych rozmiarów poprzez połączenie wielu sztuk i bez problemu uciąć. Zaletą Medio Lamelli L0202 Mardom Decor jest również długość 270 cm, która umożliwia montaż lameli ściennych od podłogi do sufitu bez powstawania łączeń. Mocowanie ściennych lameli L0202 Mardom Decor także nie jest najtrudniejszy. Użycie kleju Mardom Decor powoduje, że zamocowanie lameli ściennych jest bezproblemowe, ekspresowe oraz bardzo czyste.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom Decor z kolekcji Lamelli Medio?

Z miłą chęcią uprościmy wybór odpowiedniego produktu z kolekcji ściennych lameli marki Mardom, wpisujący się w stylistykę dowolnego mieszkania i spełniającego wszystkie potrzeby. Jeżeli zaistnieją pytania albo wątpliwości związane z zakupem Medio Lamelli L0202 Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z obsługą naszego sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzetelnej obsłudze, tak więc do każdego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, dokładając wszystkich starań, aby udzielić wszechstronnej porady oraz zaoferować najkorzystniejszy model.