Lamelli Medio Dąb Szary L0203 Mardom Decor

99,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł

Opis produktu

Lamel ścienny Lamelli Medio Dąb Szary L0203 Mardom Decor będzie fenomenalnym pomysłem na podkreślenie dowolnego pomieszczenia. Produkt jest bardzo odporny na wilgoć, a także uszkodzenia. Ponadto lamel ścienny Lamelli Medio Dąb Szary Mardom Decor L0203 jest produktem wyprodukowanym w Polsce oraz stworzony z materiału w postaci Polimeru HD przy użyciu technologii ScratchShield.

L0203 Mardom Decor dostępny jest również w innych kolorach.

W naszej ofercie posiadamy też zakończenie lewe L0203L i zakończenie prawe L0203R do lameli Lamelli Medio Dąb Szary L0203 Mardom Decor.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Medio
 • Szerokość (cm)
  12.1
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Szary
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Medio Dąb Szary L0203 Mardom Decor

Ścienne lamele L0203 Lamelli Medio Mardom Decor rewelacyjnie odnajdą się w dowolnym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu zostało ono urządzone. Niezwykłe wykonanie ściennych lameli Lamelli Medio Dąb Szary L0203 Mardom Decor oraz właściwie zaprojektowany profil wraz z wyróżniającą się trwałością sprawia, że są to produkty odpowiadające na najnowsze trendy w stylizacji pomieszczeń.

Lamele ścienne L0203 Lamelli Medio Mardom – kolorystyka: Dąb Szary

Ścienne lamele Lamelli marki Mardom to ozdoby wyróżniające się w naszym sklepie, w szczególności model Dąb Szary L0203 Mardom Decor z serii Medio. Przemyślana forma, ponadczasowa barwa, a także wykorzystanie najwyższej jakości tworzyw powodują, że ścienne lamele marki Mardom zdecydowanie dodają charakteru każdemu pomieszczeniu.

Co więcej, lamel ścienny Lamelli Medio Dąb Szary L0203 Mardom Decor jest modelem, którego design wraz z ponadczasowością doskonale zaprezentują się we wnętrzach nowoczesnych, w stylu loft, jak i również eleganckich.

Lamele ścienne L0203 Mardom Decor Lamelli Medio i ich praktyczność

Lamele ścienne Lamelli Mardom Decor L0203 z kolekcji Medio pełnią funkcję dekoracyjną i nie tylko. Nie należy zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z serii Medio Lamelli Dąb Szary L0203 Mardom Decor, umożliwiają zmniejszenie dźwięków wewnątrz pomieszczeń. Powoduje to, że lamele ścienne podnoszą wygodę osób przebywających w pokoju, ponieważ odrobinę tłumią powstające w nim odgłosy.

Lamele ścienne Lamelli Medio L0203 Mardom Decor dają co więcej, sposobność wyróżnienia w każdym pomieszczeniu stref użytkowych. Elegancki design, który jest jednak rzucający się w oko, doskonale zaakcentuje podział stylizacji pomieszczenia.

Lamele ścienne Mardom Decor L0203 oraz ich ponadprzeciętna wytrzymałość

Lamele ścienne Medio Lamelli Mardom Decor L0203 do wnętrz to ozdoba, która z chęcią jest wykorzystywana przez dekoratorów dla urozmaicenia przestrzeni publicznych, handlowych, restauracji, czy też domów. Lamele ścienne Mardom Decor L0203 z łatwością mogą być zastosowane w każdym wnętrzu, za sprawą ich produkcji z niezwykłej jakości materiału w postaci Polimeru HD.

Lamele ścienne Medio Lamelli Mardom Decor L0203 są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć, za sprawą wykorzystania innowacyjnej technologii ScratchShield są także utwardzone maksymalnie, pozwalając na ich użycie w dowolnej aranżacji.

Sposób montażu ściennych lameli Dąb Szary Mardom Decor L0203 z serii Lamelli Medio

Lamelli Medio L0203 Mardom Decor są niezwykle łatwe w montażu. Ścienne lamele prezentowane w naszej ofercie można dowolnie dopasowywać do danych wymiarów przez połączenie wielu segmentów i bez problemu uciąć. Zaletą Lamelli Medio Mardom Decor L0203 jest także długość 270 cm, umożliwiająca montaż lameli ściennych od podłogi aż po sufit bez powstawania łączeń. Mocowanie lameli ściennych Mardom Decor L0203 także nie jest skomplikowany. Wykorzystanie kleju Mardom Decor powoduje, że montowanie lameli ściennych jest łatwe, ekspresowe oraz czyste.

Masz pytania odnośnie do ściennych lameli Mardom z serii Lamelli Medio?

Z miłą chęcią ułatwimy dobór idealnego modelu z serii lameli ściennych Mardom Decor, wpasowujący się w wystrój każdego pomieszczenia oraz spełniającego wszystkie oczekiwania. Jeśli pojawią się pytania albo wątpliwości dotyczące wyboru Lamelli Medio Mardom Decor L0203 to zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rzetelnej obsłudze, zatem każdego traktujemy w profesjonalny sposób, starając się udzielić wszechstronnej porady oraz zaprezentować najkorzystniejsze rozwiązanie.