Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205 Mardom Decor

99,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł

Opis produktu

Lamel ścienny Lamelli Medio Dąb Naturalny Mardom Decor L0205 będzie idealnym pomysłem na urozmaicenie każdego pomieszczenia. Lamel jest niezwykle wytrzymały na działanie wilgoci, jak i również uszkodzenia. Nadto ścienny lamel Lamelli Medio Dąb Naturalny Mardom Decor L0205 to produkt wyprodukowany w Polsce oraz wyprodukowany z materiału w postaci Polimeru HD przy użyciu technologii ScratchShield.

L0205 Mardom Decor dostępny jest także w innych kolorach.

W naszej ofercie dostępne jest także zakończenie prawe L0205R i zakończenie lewe L0205L do lameli ściennych Medio Lamelli Dąb Naturalny Mardom Decor L0205.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Medio
 • Szerokość (cm)
  12.1
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Naturalny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205 Mardom Decor

Lamele ścienne L0205 Lamelli Medio Mardom rewelacyjnie odnajdują się w dowolnym wnętrzu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. Najwyższej jakości wykonanie ściennych lameli Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205 Mardom Decor oraz właściwie zaprojektowany design w połączeniu z efektowną wytrzymałością sprawia, że są to dekoracje spełniające najnowsze oczekiwania w stylizacji pomieszczeń.

Lamele ścienne L0205 Lamelli Medio Mardom – kolorystyka: Dąb Naturalny

Ścienne lamele Lamelli marki Mardom to produkty wyróżniające się na tle konkurencyjnych, w szczególności model Dąb Naturalny L0205 Mardom Decor z serii Medio. Przemyślana konstrukcja, ponadczasowa kolorystyka, a także zastosowanie najwyższej jakości tworzyw powodują, że lamele marki Mardom zdecydowanie dodają polotu dowolnemu wnętrzu.

Co więcej, lamel ścienny Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205 Mardom Decor jest modelem, którego forma wraz z uniwersalnością świetnie będą prezentować się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, jak i eleganckich.

Lamele ścienne L0205 Mardom Decor Lamelli Medio i ich aspekt funkcjonalny

Lamele ścienne Lamelli L0205 Mardom Decor z serii Medio odgrywają funkcję ozdobną , ale nie tylko. Nie należy pomijać możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z serii Lamelli Medio Dąb Naturalny Mardom Decor L0205, pozwalają redukcję echa wewnątrz pomieszczeń. Powoduje to, że ścienne lamele podnoszą komfort użytkowników w pokoju, ponieważ nieco tłumią powstające w nim dźwięki.

Lamele ścienne Lamelli Medio Mardom Decor L0205 dają również możliwość podkreślenia w każdym pomieszczeniu stref. Prosty design, jednakże zauważalny dla oka, rewelacyjnie wyróżni podział aranżacji.

Lamele ścienne Mardom Decor L0205 i ich niezwykła jakość

Ścienne lamele Lamelli Medio Mardom Decor L0205 do wnętrz to dekoracja, która z miłą chęcią jest wykorzystywana przez architektów wnętrz dla wyróżnienia przestrzeni komercyjnych, handlowych, restauracji, jak i również mieszkań. Lamele ścienne L0205 Mardom Decor z łatwością mogą być wykorzystane w każdym pomieszczeniu, za sprawą ich produkcji z niezwykłej jakości materiału jakim jest Polimer HD.

Ścienne lamele Medio Lamelli Mardom Decor L0205 są odporne na wgniecenia oraz działanie wilgoci, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield są również maksymalnie utwardzone, pozwalając na ich użycie w każdym wnętrzu.

Sposób montażu ściennych lameli Dąb Naturalny Mardom Decor L0205 z kolekcji Lamelli Medio

Lamelli Medio Mardom Decor L0205 są bardzo proste w zamocowaniu. Lamele ścienne znajdujące się w naszej ofercie można dowolnie dopasowywać do danych wymiarów przez łączenie wielu segmentów oraz bez trudu przyciąć. Zaletą Medio Lamelli L0205 Mardom Decor jest także długość 270 cm, umożliwiająca montaż lameli ściennych od podłogi aż po sufit bez powstawania nieestetycznych łączeń. Mocowanie lameli ściennych L0205 Mardom Decor również nie jest skomplikowany. Wykorzystanie kleju Mardom Decor sprawia, że zamocowanie ściennych lameli jest bezproblemowe, szybkie oraz czyste.

Masz pytania odnośnie do lameli ściennych Mardom z serii Lamelli Medio?

Z miłą chęcią ułatwimy dobór odpowiedniego produktu z serii ściennych lameli Mardom, wpisujący się w wystrój każdego wnętrza i urzeczywistniającego wszelkie wymagania. Jeśli zaistnieją wątpliwości lub pytania związane z zakupem Medio Lamelli L0205 Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w obsłudze, zatem do każdego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, dokładając wszelkich starań, aby udzielić wszechstronnej porady i zaprezentować najkorzystniejsze rozwiązanie.