Lamelli Medio Dąb Klasyczny L0206 Mardom Decor

99,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł

Opis produktu

Lamel ścienny Lamelli Medio Dąb Klasyczny Mardom Decor L0206 będzie idealną propozycją na wykończenie niejednego wnętrza. Produkt jest niezwykle odporny na działanie wilgoci, czy też uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, lamel ścienny Medio Lamelli Dąb Klasyczny Mardom Decor L0206 to produkt wyprodukowany w Polsce i stworzony z materiału w postaci Polimeru HD przy zastosowaniu innowacyjnej technologii ScratchShield.

Mardom Decor L0206 oferowany jest również w innych kolorach.

W naszym sklepie internetowym posiadamy też zakończenie lewe L0206L oraz zakończenie prawe L0206R do lameli Medio Lamelli Dąb Klasyczny Mardom Decor L0206.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Medio
 • Szerokość (cm)
  12.1
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Klasyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Medio Dąb Klasyczny L0206 Mardom Decor

Lamele ścienne L0206 Lamelli Medio Mardom fenomenalnie odnajdą się w każdym wnętrzu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. Doskonałe wykonanie ściennych lameli Lamelli Medio Dąb Klasyczny L0206 Mardom Decor oraz przemyślany profil w połączeniu z wyróżniającą się trwałością powoduje, że są to dekoracje spełniające najnowsze oczekiwania w aranżacji pomieszczeń.

Lamele ścienne L0206 Lamelli Medio Mardom Decor – barwa: Dąb Klasyczny

Ścienne lamele Lamelli Mardom to produkty wyróżniające się w naszym sklepie, szczególnie Dąb Klasyczny L0206 Mardom Decor z kolekcji Medio. Zadbana w szczegółach konstrukcja, ponadczasowa kolorystyka, a także zastosowanie najwyższej klasy materiałów sprawiają, że ścienne lamele marki Mardom dodają elegancji każdemu wnętrzu.

Nadto ścienny lamer Lamelli Medio Dąb Klasyczny L0206 Mardom Decor jest produktem, którego forma razem z uniwersalnością świetnie zaprezentują się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, jak i eleganckich.

ścienne lamele Mardom Decor L0206 Medio Lamelli oraz ich aspekt praktyczny

Lamele ścienne Lamelli L0206 Mardom Decor z kolekcji Medio pełnią funkcję dekoracyjną , ale nie tylko. Nie należy pomijać ich możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z kolekcji Medio Lamelli Dąb Klasyczny L0206 Mardom Decor, pozwalają zmniejszenie echa wewnątrz pomieszczeń. Sprawia to, że ścienne lamele zwiększają wygodę osób przebywających w pomieszczeniu, gdyż odrobinę tłumią powstające w nim dźwięki.

Ścienne lamele Medio Lamelli Mardom Decor L0206 dają ponadto możliwość wyznaczenia w dowolnym pomieszczeniu stref. Elegancki wygląd, jednak rzucający się w oko, rewelacyjnie zaakcentuje podział aranżacji.

Ścienne lamele Mardom Decor L0206 oraz ich niezwykła trwałość

Lamele ścienne Medio Lamelli Mardom Decor L0206 do aranżacji to dekoracja, która z chęcią jest stosowana przez architektów dla wyróżnienia miejsc publicznych, handlowych, hotelowych, czy też prywatnych. Lamele ścienne L0206 Mardom Decor z łatwością mogą być zastosowane w każdym pomieszczeniu, dzięki ich produkcji z wysokiej jakości tworzywa w postaci Polimeru HD.

Ścienne lamele Lamelli Medio Mardom Decor L0206 są wytrzymałe na uszkodzenia i działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii ScratchShield są również maksymalnie utwardzone, umożliwiając ich zastosowanie w dowolnej stylizacji.

Montaż lameli ściennych Dąb Klasyczny L0206 Mardom Decor z serii Lamelli Medio

Lamelli Medio Mardom Decor L0206 są niezwykle proste w zamocowaniu. Ścienne lamele prezentowane w naszej ofercie można dowolnie dopasować do dowolnych wymiarów poprzez połączenie kilku segmentów oraz bez problemu uciąć. Atutem Lamelli Medio L0206 Mardom Decor jest również długość 270 cm, umożliwiająca montaż lameli ściennych od podłogi aż po sufit bez powstawania łączeń. Sposób mocowania ściennych lameli L0206 Mardom Decor także nie jest skomplikowany. Użycie kleju Mardom Decor sprawia, że montowanie ściennych lameli jest bezproblemowe, szybkie i czyste.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom z kolekcji Lamelli Medio?

Chętnie znacznie ułatwimy wybór właściwego modelu z kolekcji lameli ściennych Mardom Decor, wpasowujący się w stylistykę Twojego mieszkania oraz urzeczywistniającego wszystkie oczekiwania. Jeżeli zaistnieją wątpliwości lub pytania dotyczące zakupu Medio Lamelli Mardom Decor L0206 to zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze, tak więc do każdego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, dokładając wszystkich starań, aby udzielić pomocy i zaprezentować najkorzystniejszy model.