Zakończenie lewe Lamelli Medio Dąb Szary L0203L Mardom Decor

34,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34.99 zł

Opis produktu

Lewe zakończenie Lamelli Dąb Szary L0203L Mardom Decor z serii Medio rekomendowane do lameli Dąb Szary L0203 zapewni ich perfekcyjne wykończenie. Zastosowanie innowacyjnej technologii ScratchShield oraz materiału w postaci Polimeru HD w czasie tworzenia, powoduje że lewe zakończenie do ściennych lameli Lamelli Medio Dąb Szary L0203L Mardom Decor wyróżnia się bardzo dużą trwałością na wilgoć, jak i uszkodzenia mechaniczne.

Prócz lewego zakończenia do lameli Lamelli Medio Dąb Szary L0203 Mardom Decor oferujemy również zakończenie prawe L0203R.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Medio
 • Szerokość (cm)
  2.8
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Szary
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe do lameli Lamelli Medio Dąb Szary L0203L Mardom Decor

Lamele ścienne wraz rekomendowanym zakończeniem lewym L0203L Lamelli Medio Mardom rewelacyjnie odnajdą się w każdym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu zostało ono urządzone. Doskonałe wykonanie lameli ściennych Lamelli Medio Dąb Szary i zakończenia lewego L0203L Mardom Decor, a także przemyślany design w połączeniu z efektowną trwałością powoduje, że są to dekoracje spełniające najnowsze trendy w stylizacji wnętrz.

Zakończenie lewe do ściennych lameli L0203L Lamelli Medio Mardom Decor – kolor: Dąb Szary

Lamele ścienne Lamelli Mardom to ozdoby wyróżniające się na tle konkurencyjnych, w szczególności zakończenie lewe do lameli Dąb Szary L0203L Mardom Decor z kolekcji Medio. Przemyślana forma, modna kolorystyka, czy też wykorzystanie wysokiej jakości tworzyw powodują, że lamele ścienne Mardom Decor zdecydowanie dodają elegancji dowolnemu pomieszczeniu.

Dodatkowo lamel ścienny Lamelli Medio Dąb Szary razem z rekomendowanym zakończeniem lewym Mardom Decor L0203L jest modelem, którego forma doskonale będzie prezentować się we wnętrzach modern, loftowych, a także eleganckich.

Zakończenie lewe lameli ściennych Mardom Decor L0203L Lamelli Medio i ich aspekt funkcjonalny

Lamele ścienne Lamelli Dąb Szary razem z zakończeniem lewym Mardom Decor L0203L z serii Medio pełnią rolę dekoracyjną i to nie wszystko. Nie można zapomnieć o ich możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele z serii Lamelli Medio oraz zakończenie lewe Dąb Szary Mardom Decor L0203L, umożliwiają zmniejszenie dźwięków wewnątrz pomieszczeń. Powoduje to, że ścienne lamele zwiększają wygodę użytkowników w pokoju, gdyż nieco wygłuszają wydobywające się z niego dźwięki.

Lamele ścienne Medio Lamelli razem z zakończeniem lewym Mardom Decor L0203L dają również możliwość podkreślenia w dowolnym wnętrzu stref. Elegancki design, który jest jednak rzucający się w oko, doskonale wyróżni podział stylizacji wnętrza.

Zakończenie lewe do lameli ściennych Mardom Decor L0203L oraz ich niezwykła wytrzymałość

Lamele ścienne Medio Lamelli wraz z lewym zakończeniemMardom Decor L0203L do wnętrz to ozdoba, która z miłą chęcią jest wykorzystywana przez dekoratorów dla wyróżnienia miejsc komercyjnych, handlowych, restauracji, czy też domów. Zakończenie lewe do lameli ściennych Mardom Decor L0203L z łatwością może być wykorzystane w każdym wnętrzu, dzięki produkcji z wysokiej klasy tworzywa jakim jest Polimer HD.

Lamele ścienne Lamelli Medio razem z dedykowanym zakończeniem lewym L0203L Mardom Decor są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield są również utwardzone maksymalnie, pozwalając na ich użycie w niejednej stylizacji.

Montaż zakończenia lewego do ściennych lameli Dąb Szary Mardom Decor L0203L z serii Lamelli Medio

Zakończenie lewe Medio Lamelli L0203L Mardom Decor jest bardzo łatwe w montażu. Lamele ścienne dostępne w naszym sklepie można dowolnie dopasowywać do dowolnych wymiarów przez łączenie wielu sztuk i bez trudu uciąć. Atutem zakończenia lewego Lamelli Medio L0203L Mardom Decor jest także długość 270 cm, która umożliwia montaż ściennych lameli od podłogi aż po sufit bez powstawania nieestetycznych łączeń. Sposób mocowania lameli ściennych razem z zakończeniem lewym Mardom Decor L0203L również nie jest skomplikowany. Użycie kleju Mardom Decor powoduje, że zamocowanie ściennych lameli jest łatwe, szybkie i bardzo czyste.

Masz pytania odnośnie do ściennych lameli Mardom z serii Lamelli Medio?

Z radością uprościmy dobór odpowiedniego produktu z kolekcji ściennych lameli marki Mardom, wpisujący się w aranżację każdego wnętrza i spełniającego wszelkie oczekiwania. Jeżeli zaistnieją pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru Lamelli Medio L0203L Mardom Decor to zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w obsłudze, a zatem do każdego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, dokładając wszystkich starań, aby udzielić pomocy oraz zaoferować najkorzystniejszy produkt.