Zakończenie prawe Lamelli Medio Dąb Ciemny L0204R Mardom Decor

32,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.99 zł

Opis produktu

Prawe zakończenie Medio Lamelli Mardom Decor L0204R jest dedykowanym wykończeniem do lameli Dąb Ciemny L0204. Użycie tworzywa w postaci Polimeru HD oraz innowacyjnej technologii ScratchShield w czasie produkcji prawego zakończenia do ściennych lameli Lamelli Medio Dąb Ciemny Mardom Decor L0204R powoduje, iż charakteryzuje się ono niezwykłą wytrzymałością na wgniecenia czy też działanie wilgoci.

Oprócz zakończenia prawego do lameli ściennych Lamelli Medio Dąb Ciemny L0204 Mardom Decor mamy ponadto zakończenie lewe L0204L.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Medio
 • Szerokość (cm)
  3.9
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Ciemny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe do lameli Lamelli Medio Dąb Ciemny L0204R Mardom Decor

Ścienne lamele wraz dedykowanym zakończeniem prawym L0204R Lamelli Medio Mardom fenomenalnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono urządzone. Niezwykłe wykonanie ściennych lameli Lamelli Medio Dąb Ciemny i zakończenia prawego L0204R Mardom Decor, a także przemyślany profil w połączeniu z wyróżniającą się wytrzymałością sprawia, że są to ozdoby odpowiadające na teraźniejsze oczekiwania w stylizacji wnętrz.

Zakończenie prawe do ściennych lameli L0204R Lamelli Medio Mardom – kolorystyka: Dąb Ciemny

Ścienne lamele Lamelli Mardom Decor to produkty wyróżniające się na rynku, w szczególności zakończenie prawe do lameli Dąb Ciemny L0204R Mardom Decor z kolekcji Medio. Przemyślana forma, ponadczasowa kolorystyka, a także zastosowanie wysokiej klasy materiałów powodują, że ścienne lamele Mardom Decor zdecydowanie dodają elegancji dowolnemu wnętrzu.

Dodatkowo ścienny lamel Lamelli Medio Dąb Ciemny wraz rekomendowanym zakończeniem prawym Mardom Decor L0204R to produkt, którego design doskonale zaprezentuje się we wnętrzach nowoczesnych, w stylu loft, jak i eleganckich.

Zakończenie prawe ściennych lameli L0204R Mardom Decor Medio Lamelli i ich praktyczność

Lamele ścienne Lamelli Dąb Ciemny wraz zakończeniem prawym L0204R Mardom Decor z kolekcji Medio pełnią rolę dekoracyjną i nie tylko. Nie można zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Lamele z kolekcji Lamelli Medio oraz zakończenie prawe Dąb Ciemny L0204R Mardom Decor, pozwalają zmniejszenie dźwięków wewnątrz pomieszczeń. Powoduje to, że ścienne lamele zwiększają komfort osób przebywających w pomieszczeniu, ponieważ nieco wygłuszają wydobywające się z niego odgłosy.

Ścienne lamele Lamelli Medio wraz zakończeniem prawym L0204R Mardom Decor dają ponadto możliwość wyznaczenia w każdym pomieszczeniu stref użytkowych. Prosty design, jednakże zauważalny dla oka, rewelacyjnie zaakcentuje podział stylizacji pomieszczenia.

Zakończenie prawe do ściennych lameli Mardom L0204R oraz ich niezwykła trwałość

Ścienne lamele Lamelli Medio w połączeniu z prawym zakończeniemL0204R Mardom Decor do aranżacji to ozdoba, która z chęcią jest stosowana przez projektantów dla wyróżnienia miejsc publicznych, handlowych, restauracji, czy też domów. Zakończenie prawe do lameli ściennych Mardom Decor L0204R z łatwością może być wykorzystane w każdym wnętrzu, za sprawą stworzenia z niezwykłej klasy materiału w postaci Polimeru HD.

Lamele ścienne Lamelli Medio wraz dedykowanym zakończeniem prawym Mardom Decor L0204R są odporne na uderzenia oraz wilgoć, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield są także maksymalnie utwardzone, pozwalając na ich zastosowanie w dowolnym wnętrzu.

Mocowanie zakończenia prawego do ściennych lameli Dąb Ciemny L0204R Mardom Decor z kolekcji Lamelli Medio

Zakończenie prawe Lamelli Medio L0204R Mardom Decor jest bardzo proste w zamocowaniu. Ścienne lamele prezentowane w naszej ofercie można dowolnie dopasowywać do danych wymiarów przez połączenie kilku sztuk oraz bez problemu przyciąć. Zaletą zakończenia prawego Lamelli Medio Mardom Decor L0204R jest także długość 270 cm, która umożliwia montaż lameli ściennych od podłogi aż po sufit bez powstawania mało estetycznych łączeń. Proces mocowania lameli ściennych wraz zakończeniem prawym L0204R Mardom Decor również nie jest najtrudniejszy. Wykorzystanie kleju Mardom Decor powoduje, że montowanie lameli ściennych jest łatwe, szybkie i bardzo czyste.

Masz pytania odnośnie do lameli ściennych Mardom z kolekcji Lamelli Medio?

Chętnie uprościmy wybór właściwego modelu z serii lameli ściennych Mardom Decor, wpasowujący się w aranżację każdego mieszkania oraz urzeczywistniającego wszelkie wymagania. Jeżeli zaistnieją pytania albo wątpliwości związane z wyborem Medio Lamelli L0204R Mardom Decor to zapraszamy do skontaktowania się z obsługą naszego sklepu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rzetelnej obsłudze, zatem do każdego podchodzimy w profesjonalny sposób, dokładając wszelkich starań, aby udzielić pomocy i zaprezentować najbardziej korzystny produkt.