Zakończenie prawe Lamelli Medio Dąb Klasyczny L0206R Mardom Decor

32,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.99 zł

Opis produktu

Prawe zakończenie Lamelli Medio Mardom Decor L0206R jest rekomendowanym zwieńczeniem do lameli Dąb Klasyczny L0206. Użycie materiału jakim jest Polimer HD oraz innowacyjnej technologii ScratchShield w czasie produkcji prawego zakończenia do lameli ściennych Medio Lamelli Dąb Klasyczny L0206R Mardom Decor sprawia, iż cechuje się ono wysoką trwałością na uszkodzenia mechaniczne czy też wilgoć.

Prócz zakończenia prawego do lameli ściennych Lamelli Medio Dąb Klasyczny L0206 Mardom Decor dostępne jest również zakończenie lewe L0206L.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Medio
 • Szerokość (cm)
  3.9
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Klasyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe do lameli Lamelli Medio Dąb Klasyczny L0206R Mardom Decor

Ścienne lamele wraz dedykowanym zakończeniem prawym L0206R Lamelli Medio Mardom Decor fenomenalnie odnajdują się w każdym wnętrzu bez względu na to w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. Niezwykłe wykonanie lameli ściennych Lamelli Medio Dąb Klasyczny oraz zakończenia prawego Mardom Decor L0206R, a także właściwie zaprojektowany profil w połączeniu z wyróżniającą się trwałością sprawia, że są to ozdoby odpowiadające na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz.

Zakończenie prawe do lameli ściennych L0206R Lamelli Medio Mardom – barwa: Dąb Klasyczny

Lamele ścienne Lamelli Mardom to ozdoby odznaczające się na tle konkurencyjnych, szczególnie zakończenie prawe do lameli Dąb Klasyczny L0206R Mardom Decor z kolekcji Medio. Zadbana w szczegółach konstrukcja, modna barwa, a także wykorzystanie najwyższej jakości tworzyw powodują, że ścienne lamele Mardom zdecydowanie dodają charakteru każdemu wnętrzu.

Co więcej, lamel ścienny Lamelli Medio Dąb Klasyczny wraz rekomendowanym zakończeniem prawym L0206R Mardom Decor jest produktem, którego forma doskonale zaprezentuje się we wnętrzach nowoczesnych, w stylu loft, a także eleganckich.

Zakończenie prawe lameli ściennych L0206R Mardom Decor Medio Lamelli oraz ich aspekt funkcjonalny

Lamele ścienne Lamelli Dąb Klasyczny wraz zakończeniem prawym L0206R Mardom Decor z kolekcji Medio odgrywają funkcję ozdobną i to nie wszystko. Nie należy pomijać ich możliwości izolacji akustycznej. Lamele z kolekcji Medio Lamelli oraz zakończenie prawe Dąb Klasyczny L0206R Mardom Decor, umożliwiają eliminację echa wewnątrz pomieszczeń. Sprawia to, że lamele ścienne zwiększają wygodę użytkowników w pokoju, gdyż nieco wygłuszają powstające w nim odgłosy.

Ścienne lamele Lamelli Medio wraz zakończeniem prawym Mardom Decor L0206R dają również możliwość wyróżnienia w każdym wnętrzu użytkowych stref. Prosty wygląd, jednakże zauważalny dla oka, rewelacyjnie zaakcentuje podział aranżacji.

Zakończenie prawe do lameli ściennych Mardom L0206R i ich wysoka odporność

Lamele ścienne Medio Lamelli wraz z prawym zakończeniemL0206R Mardom Decor do aranżacji to dekoracja, która z chęcią jest wykorzystywana przez dekoratorów dla urozmaicenia miejsc publicznych, sklepowych, hotelowych, jak i również mieszkań. Zakończenie prawe do ściennych lameli Mardom Decor L0206R z powodzeniem może być użyte w dowolnym pomieszczeniu, dzięki stworzenia z wysokiej jakości materiału jakim jest Polimer HD.

Lamele ścienne Medio Lamelli wraz dedykowanym zakończeniem prawym L0206R Mardom Decor są wytrzymałe na uszkodzenia oraz wilgoć, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii ScratchShield są także maksymalnie utwardzone, pozwalając na ich zastosowanie w niejednym wnętrzu.

Sposób montażu zakończenia prawego do lameli ściennych Dąb Klasyczny L0206R Mardom Decor z serii Lamelli Medio

Zakończenie prawe Lamelli Medio Mardom Decor L0206R jest niezwykle proste w zamocowaniu. Lamele ścienne dostępne w naszym sklepie można dowolnie dopasować do dowolnych wymiarów przez łączenie kilku segmentów i bez trudu przyciąć. Zaletą zakończenia prawego Lamelli Medio Mardom Decor L0206R jest także długość 270 cm, pozwalająca na montaż ściennych lameli od podłogi aż po sufit bez powstawania mało estetycznych łączeń. Sposób montażu ściennych lameli wraz zakończeniem prawym L0206R Mardom Decor również nie jest skomplikowany. Wykorzystanie kleju Mardom Decor powoduje, że montowanie ściennych lameli jest bezproblemowe, ekspresowe i czyste.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom z kolekcji Lamelli Medio?

Chętnie ułatwimy dobór właściwego produktu z serii lameli ściennych Mardom Decor, wpisujący się w aranżację dowolnego pomieszczenia i spełniającego wszelkie wymagania. Jeżeli zaistnieją wątpliwości lub pytania dotyczące wyboru Medio Lamelli L0206R Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzetelnej obsłudze, a zatem z każdym postępujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby jak najbardziej pomóc oraz zaproponować najkorzystniejszy produkt.