Zakończenie lewe Lamelli Largo Dąb Jasny L0302L Mardom Decor

34,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34.99 zł

Opis produktu

Lewe zakończenie Lamelli Dąb Jasny L0302L Mardom Decor z kolekcji Largo dedykowane do lameli Dąb Jasny L0302 zagwarantuje ich doskonałe wykończenie. Zastosowanie innowacyjnej technologii ScratchShield oraz materiału jakim jest Polimer HD w czasie procesu produkcji, sprawia iż lewe zakończenie do lameli ściennych Largo Lamelli Dąb Jasny L0302L Mardom Decor cechuje się wysoką odpornością na wilgoć, jak i również uszkodzenia.

Oprócz lewego zakończenia do lameli Lamelli Largo Dąb Jasny L0302 Mardom Decor mamy także zakończenie prawe L0302R.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Largo
 • Szerokość (cm)
  3.1
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Jasny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  2

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe do lameli Lamelli Largo Dąb Jasny L0302L Mardom Decor

Lamele ścienne razem z dedykowanym zakończeniem lewym L0302L Lamelli Largo Mardom Decor fantastycznie odnajdą się w każdym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu jest ono urządzone. Doskonałe wykonanie ściennych lameli Lamelli Largo Dąb Jasny oraz zakończenia lewego L0302L Mardom Decor, jak i właściwie zaprojektowany design w połączeniu z efektowną trwałością powoduje, że są to produkty spełniające najnowsze trendy w aranżacji wnętrz.

Zakończenie lewe do lameli ściennych L0302L Lamelli Largo Mardom Decor – kolorystyka: Dąb Jasny

Ścienne lamele Lamelli marki Mardom to ozdoby odznaczające się na tle konkurencyjnych, w szczególności zakończenie lewe do lameli Dąb Jasny L0302L Mardom Decor z serii Largo. Zadbana w szczegółach konstrukcja, ponadczasowa kolorystyka, czy też zastosowanie wysokiej jakości tworzyw powodują, że lamele ścienne Mardom dodają elegancji każdemu wnętrzu.

Nadto lamel ścienny Lamelli Largo Dąb Jasny wraz rekomendowanym zakończeniem lewym L0302L Mardom Decor jest produktem, którego forma doskonale zaprezentuje się we wnętrzach modern, loftowych, jak i eleganckich.

Zakończenie lewe ściennych lameli L0302L Mardom Decor Lamelli Largo oraz ich aspekt praktyczny

Lamele ścienne Lamelli Dąb Jasny wraz zakończeniem lewym L0302L Mardom Decor z kolekcji Largo pełnią funkcję dekoracyjną i to nie wszystko. Nie można zapomnieć o ich możliwości izolacji akustycznej. Lamele z kolekcji Largo Lamelli oraz zakończenie lewe Dąb Jasny Mardom Decor L0302L, pozwalają redukcję dźwięków wewnątrz pomieszczeń. Powoduje to, że ścienne lamele zwiększają komfort użytkowników w pomieszczeniu, ponieważ nieco wygłuszają powstające w nim dźwięki.

Lamele ścienne Largo Lamelli wraz zakończeniem lewym Mardom Decor L0302L dają ponadto sposobność wyróżnienia w dowolnym pomieszczeniu stref użytkowych. Prosty design, który jest jednakże zauważalny dla oka, doskonale zaakcentuje podział aranżacji.

Zakończenie lewe do lameli ściennych Mardom L0302L oraz ich niezwykła jakość

Ścienne lamele Largo Lamelli wraz z lewym zakończeniemL0302L Mardom Decor do wnętrz to dekoracja, która z chęcią jest wykorzystywana przez dekoratorów dla wyróżnienia miejsc komercyjnych, sklepowych, hotelowych, czy też domów. Zakończenie lewe do ściennych lameli Mardom Decor L0302L z łatwością może być zastosowane w dowolnym pomieszczeniu, dzięki produkcji z wysokiej klasy tworzywa w postaci Polimeru HD.

Lamele ścienne Lamelli Largo razem z rekomendowanym zakończeniem lewym Mardom Decor L0302L są wytrzymałe na uderzenia oraz wilgoć, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii ScratchShield są także maksymalnie utwardzone, pozwalając na ich użycie w niejednej stylizacji.

Sposób montażu zakończenia lewego do ściennych lameli Dąb Jasny Mardom Decor L0302L z serii Lamelli Largo

Zakończenie lewe Largo Lamelli Mardom Decor L0302L jest bardzo łatwe w montażu. Ścienne lamele dostępne w naszym sklepie można w dowolny sposób dopasowywać do dowolnych rozmiarów poprzez połączenie kilku segmentów oraz bez problemu przyciąć. Zaletą zakończenia lewego Lamelli Largo Mardom Decor L0302L jest także długość 270 cm, umożliwiająca montaż lameli ściennych od podłogi aż po sufit bez powstawania mało estetycznych łączeń. Proces mocowania ściennych lameli wraz zakończeniem lewym L0302L Mardom Decor również nie jest skomplikowany. Wykorzystanie kleju Mardom Decor sprawia, że montowanie ściennych lameli jest bezproblemowe, ekspresowe oraz czyste.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom z kolekcji Lamelli Largo?

Chętnie ułatwimy wybór idealnego modelu z serii lameli ściennych marki Mardom, wpasowujący się w stylistykę dowolnego mieszkania oraz spełniającego wszelkie wymagania. Jeśli zaistnieją wątpliwości albo pytania związane z doborem Largo Lamelli L0302L Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w obsłudze, zatem do każdego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, dokładając wszelkich starań, aby udzielić pomocy oraz zaproponować najbardziej korzystny produkt.