Zakończenie lewe Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306L Mardom Decor

34,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34.99 zł

Opis produktu

Lewe zakończenie Lamelli Dąb Klasyczny L0306L Mardom Decor z serii Largo rekomendowane do lameli Dąb Klasyczny L0306 zagwarantuje ich perfekcyjne zwieńczenie. Zastosowanie innowacyjnej technologii ScratchShield oraz tworzywa w postaci Polimeru HD podczas procesu produkcji, sprawia że lewe zakończenie do ściennych lameli Largo Lamelli Dąb Klasyczny L0306L Mardom Decor charakteryzuje się dużą trwałością na wilgoć, jak i uszkodzenia mechaniczne.

Oprócz zakończenia lewego do lameli Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306 Mardom Decor oferujemy również zakończenie prawe L0306R.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Largo
 • Szerokość (cm)
  3.1
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Klasyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  2

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe do lameli Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306L Mardom Decor

Lamele ścienne wraz rekomendowanym zakończeniem lewym L0306L Lamelli Largo Mardom Decor rewelacyjnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. Perfekcyjne wykonanie lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Klasyczny oraz zakończenia lewego Mardom Decor L0306L, a także przemyślany profil wraz z wyróżniającą się wytrzymałością sprawia, że są to ozdoby odpowiadające na najnowsze oczekiwania w stylizacji wnętrz.

Zakończenie lewe do ściennych lameli L0306L Lamelli Largo Mardom – kolor: Dąb Klasyczny

Lamele ścienne Lamelli marki Mardom to produkty odznaczające się w naszym sklepie, szczególnie zakończenie lewe do lameli Dąb Klasyczny L0306L Mardom Decor z kolekcji Largo. Przemyślana forma, ponadczasowa barwa, a także wykorzystanie wysokiej jakości materiałów powodują, że lamele ścienne Mardom zdecydowanie dodają elegancji dowolnemu wnętrzu.

Nadto lamel ścienny Lamelli Largo Dąb Klasyczny razem z rekomendowanym zakończeniem lewym L0306L Mardom Decor to produkt, którego forma doskonale będzie prezentować się we wnętrzach modern, loftowych, jak i eleganckich.

Zakończenie lewe ściennych lameli L0306L Mardom Decor Lamelli Largo oraz ich aspekt funkcjonalny

Lamele ścienne Lamelli Dąb Klasyczny razem z zakończeniem lewym L0306L Mardom Decor z serii Largo pełnią funkcję dekoracyjną i nie tylko. Nie można zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z serii Lamelli Largo i zakończenie lewe Dąb Klasyczny L0306L Mardom Decor, pozwalają redukcję dźwięków wewnątrz pomieszczeń. Powoduje to, że lamele ścienne zwiększają wygodę użytkowników w pomieszczeniu, ponieważ odrobinę wygłuszają wydobywające się z niego dźwięki.

Lamele ścienne Lamelli Largo razem z zakończeniem lewym Mardom Decor L0306L dają ponadto możliwość wyróżnienia w niejednym pomieszczeniu stref. Prosty design, który jest jednakże rzucający się w oko, rewelacyjnie wyróżni podział stylizacji pomieszczenia.

Zakończenie lewe do ściennych lameli Mardom Decor L0306L i ich niezwykła wytrzymałość

Ścienne lamele Largo Lamelli w połączeniu z lewym zakończeniemL0306L Mardom Decor do aranżacji to ozdoba, która z miłą chęcią jest używana przez architektów dla urozmaicenia miejsc publicznych, sklepowych, restauracji, jak i również prywatnych. Zakończenie lewe do ściennych lameli L0306L Mardom Decor z powodzeniem może być wykorzystane w każdym wnętrzu, dzięki stworzenia z niezwykłej jakości tworzywa jakim jest Polimer HD.

Lamele ścienne Lamelli Largo razem z rekomendowanym zakończeniem lewym Mardom Decor L0306L są wytrzymałe na wgniecenia i wilgoć, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield są także maksymalnie utwardzone, pozwalając na ich użycie w dowolnej stylizacji.

Mocowanie zakończenia lewego do ściennych lameli Dąb Klasyczny L0306L Mardom Decor z kolekcji Lamelli Largo

Zakończenie lewe Lamelli Largo L0306L Mardom Decor jest niezwykle łatwe w montażu. Lamele ścienne prezentowane w naszej ofercie można w dowolny sposób dopasowywać do dowolnych rozmiarów poprzez połączenie kilku sztuk oraz bez problemu przyciąć. Atutem zakończenia lewego Lamelli Largo L0306L Mardom Decor jest również długość 270 cm, która umożliwia montaż lameli ściennych od podłogi aż po sufit bez powstawania mało estetycznych łączeń. Montaż lameli ściennych wraz zakończeniem lewym Mardom Decor L0306L także nie jest skomplikowany. Wykorzystanie kleju Mardom Decor powoduje, że zamocowanie lameli ściennych jest łatwe, szybkie i czyste.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom z serii Lamelli Largo?

Chętnie uprościmy dobór właściwego produktu z kolekcji lameli ściennych Mardom Decor, wpasowujący się w wystrój dowolnego mieszkania oraz urzeczywistniającego wszystkie oczekiwania. Jeżeli pojawią się wątpliwości albo pytania dotyczące zakupu Largo Lamelli L0306L Mardom Decor to zachęcamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze, tak więc do każdego podchodzimy w profesjonalny sposób, starając się udzielić pomocy oraz zaoferować najbardziej korzystne rozwiązanie.