Panel ścienny WP002P Mardom Decor

249,95 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 249.95 zł

Opis produktu

Malowany na kolor biały panel ścienny WP002P Mardom Decor  to doskonała propozycja na wykończenie wnętrz w nowoczesnym stylu. . Panel ścienny WP002P Mardom Decor jest wysoce odporny na uderzenia, czy też wilgoć.

Panel ścienny Mardom Decor WP002P to produkt polskiej produkcji najlepszej jakości

Do Paneli ściennych WP002P Mardom Decor dostępne jest również zakończenie lewe WP002LP oraz zakończenie prawe WP002RP.

Dane techniczne

 • Szerokość (cm)
  24.7
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix

Informacje o produkcie

Panele ścienne WP002P Mardom Decor

Malowany na kolor biały Panel ścienny Mardom Decor WP002P to nowoczesny trend w stylizacji pomieszczeń. Panele ścienne Mardom Decor WP002P oraz ich elegancka i nowoczesna konstrukcja wraz z wysoką wytrzymałością powodują, że są to jedne z najlepszych paneli dostępnych na rynku.

Trwałość paneli ściennych Mardom Decor WP002P

Panel ścienny WP002P Mardom Decor to element do aranżacji, który  może być zastosowany w każdym pomieszczeniu. Projektanci z miłą chęcią stosują panele WP002P Mardom Decor dla urozmaicenia przestrzeni publicznych, hotelowych, handlowych oraz domów. Jest to spowodowane użyciem przy ich tworzeniu wysokiej jakości tworzywa jakim jest Polimer HD. 

Panele ścienne Mardom Decor WP002P do stylowych wnętrz

Panele ścienne na stałe zagościły w aranżacjach, gdyż doskonale odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono zaaranżowane. Do produkcji paneli Mardom Decor WP002 zostały użyte materiały najwyższej jakości co pozwoli przyszłemu posiadaczowi cieszyć się z ich trwałości przez długie lata.

Masz pytania związane ze panelami ściennymi Mardom Decor ?

Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości dotyczące zakupu produktów producenta Mardom Decor to zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą sklepu. Jesteśmy pewni, że za sprawą doświadczenia naszych specjalistów możemy rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wyboru modelu paneli Mardom Decor czy też dowolnego produktu znajdującego się w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu:795 207 864 lub e-maila: biuro@mardomdecor24.pl