Zakończenie lewe Lamelli Stretto Białe L0101LP Mardom Decor

44,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 44.99 zł

Opis produktu

Białe zakończenie lewe Lamelli L0101LP Mardom Decor z kolekcji Stretto rekomendowane do lameli L0101P w kolorze białym zagwarantuje ich doskonałe zwieńczenie. Wykorzystanie technologii ScratchShield i tworzywa w postaci Polimeru HD podczas produkcji, powoduje że lewe zakończenie do białych lameli ściennych Stretto Lamelli L0101LP Mardom Decor cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na działanie wilgoci, a także wgniecenia.

Prócz lewego zakończenia do lameli białych Lamelli Stretto L0101P Mardom Decor mamy także zakończenie prawe L0101RP.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Stretto
 • Szerokość (cm)
  3.6
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe do lameli Lamelli Stretto Białe L0101LP Mardom Decor

Lamele ścienne wraz dedykowanym zakończeniem lewym L0101LP Lamelli Stretto Mardom rewelacyjnie odnajdą się w każdym wnętrzu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono urządzone. Doskonałe wykonanie lameli ściennych Lamelli Stretto Białe oraz zakończenia lewego Mardom Decor L0101LP, a także przemyślany design w połączeniu z wyróżniającą się wytrzymałością powoduje, że są to produkty odpowiadające na teraźniejsze oczekiwania w stylizacji pomieszczeń.

Zakończenie lewe do ściennych lameli L0101LP Lamelli Stretto Mardom – barwa: Białe

Ścienne lamele Lamelli Mardom to produkty wyróżniające się na rynku, w szczególności zakończenie lewe do lameli Białe Mardom Decor L0101LP z serii Stretto. Przemyślana forma, ponadczasowa barwa, czy też wykorzystanie najwyższej klasy materiałów powodują, że lamele ścienne marki Mardom dodają polotu dowolnemu pomieszczeniu.

Nadto lamel ścienny Lamelli Stretto Białe wraz rekomendowanym zakończeniem lewym Mardom Decor L0101LP jest modelem, którego design świetnie zaprezentuje się we wnętrzach modern, w stylu loft, jak i eleganckich.

Zakończenie lewe lameli ściennych Mardom Decor L0101LP Stretto Lamelli i ich funkcjonalność

Lamele ścienne Lamelli Białe razem z zakończeniem lewym Mardom Decor L0101LP z serii Stretto odgrywają rolę ozdobną i to nie wszystko. Nie należy zapominać o ich możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele z serii Lamelli Stretto oraz zakończenie lewe Białe L0101LP Mardom Decor, umożliwiają zmniejszenie dźwięków wewnątrz pomieszczeń. Powoduje to, że ścienne lamele podnoszą wygodę osób przebywających w pomieszczeniu, ponieważ nieco wygłuszają obecne dźwięki.

Ścienne lamele Lamelli Stretto wraz zakończeniem lewym L0101LP Mardom Decor dają również możliwość podkreślenia w niejednym pomieszczeniu stref użytkowych. Prosty wygląd, jednak rzucający się w oko, rewelacyjnie zaakcentuje podział stylizacji pomieszczenia.

Zakończenie lewe do lameli ściennych Mardom Decor L0101LP oraz ich wysoka wytrzymałość

Ścienne lamele Lamelli Stretto wraz z lewym zakończeniemMardom Decor L0101LP do wnętrz to dekoracja, która z chęcią jest wykorzystywana przez projektantów dla urozmaicenia miejsc komercyjnych, handlowych, hotelowych, jak i również prywatnych. Zakończenie lewe do ściennych lameli Mardom Decor L0101LP z łatwością może być użyte w każdym wnętrzu, dzięki produkcji z wysokiej jakości materiału w postaci Polimeru HD.

Lamele ścienne Lamelli Stretto razem z rekomendowanym zakończeniem lewym Mardom Decor L0101LP są wytrzymałe na uderzenia i działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield są także maksymalnie utwardzone, umożliwiając ich użycie w dowolnym pomieszczeniu.

Mocowanie zakończenia lewego do lameli ściennych Białe Mardom Decor L0101LP z kolekcji Lamelli Stretto

Zakończenie lewe Stretto Lamelli Mardom Decor L0101LP jest bardzo proste w zamocowaniu. Lamele ścienne znajdujące się w naszej ofercie można w dowolny sposób dopasować do konkretnych wymiarów przez połączenie wielu segmentów i bez problemu uciąć. Atutem zakończenia lewego Stretto Lamelli L0101LP Mardom Decor jest również długość 270 cm, pozwalająca na montaż lameli ściennych od podłogi do sufitu bez powstawania łączeń. Mocowanie lameli ściennych razem z zakończeniem lewym Mardom Decor L0101LP również nie jest skomplikowany. Wykorzystanie kleju Mardom Decor powoduje, że zamocowanie lameli ściennych jest bezproblemowe, ekspresowe oraz bardzo czyste.

Masz pytania odnośnie do lameli ściennych Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto?

Z miłą chęcią uprościmy wybór odpowiedniego produktu z serii lameli ściennych marki Mardom, wpisujący się w aranżację każdego pomieszczenia i urzeczywistniającego wszystkie oczekiwania. Jeżeli pojawią się wątpliwości albo pytania dotyczące wyboru Stretto Lamelli Mardom Decor L0101LP to zapraszamy do skontaktowania się z obsługą naszego sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzetelnej obsłudze, tak więc z każdym postępujemy w profesjonalny sposób, starając się udzielić wszechstronnej porady i zaprezentować najkorzystniejszy model.