• -5%

Mardom Decor MD017 Listwa przypodłogowa

57,71 zł 54,82 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54.82 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD017 to przypodłogowa listwa wykończeniowa o prostej formie. Jest to model, który w swoim designie łączy nowoczesność z elegancją, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w wielu aranżacjach. Listwa przypodłogowa MD017 Mardom Decor cechuje się lekkością, wytrzymałością i odpornością tworzyw, a jednocześnie jest łatwa w montażu, co pozwala na szybkie wykończenie styku ścian i podłogi w każdym wnętrzu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  6.9
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  1.4
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MD017
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD017 listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 stanowi połączenie nieprzeciętnej jakości, atrakcyjnego wzornictwa oraz korzystnej ceny. Prezentowany model został wykonany z wysokojakościowego tworzywa sztucznego, które posiada znakomite parametry użytkowe. Minimalistyczna sztukateria zapewnia ogrom możliwości aranżacyjnych, a więc wszystko zależy od osobistych upodobań. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 została wykończona z dbałością o najmniejsze detale, więc nawet najbardziej wymagające osoby będą w pełni zadowolone. Nie można również nie wspomnieć o korzystnej cenie. Nawet ci, którzy posiadają ograniczony budżet mogą pozwolić sobie na odświeżenie wystroju mieszkania.

Gdzie pasuje listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 pasuje do wielu rozmaitych wystrojów, a więc jedynym ograniczeniem są osobiste upodobania. Fantastycznie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach wnętrz. Prosta forma stanowi w tym przypadku ogromną zaletę. Mardom Decor MD017 to listwa przypodłogowa w kolorze białym, która została kompleksowo przygotowana do pomalowania. Powierzchnia nie wymaga dodatkowej obróbki, co stanowi znaczące udogodnienie. Wystarczy jedynie zastosować dowolną farbę, która nie zawiera w swoim składzie rozpuszczalników. Trzeba podkreślić, że są to związki, które mogłyby uszkodzić powierzchnię sztukaterii. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 może zostać sprawnie i bezproblemowo przystosowana do osobistych potrzeb, a ostateczny wygląd to kwestia osobistych upodobań.

Czy listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 jest trwała?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 sprawia wrażenie subtelnej i delikatnej. Należy jednak zaznaczyć, że została ona wykonana z wysokiej klasy tworzywa, które przetrwa nawet najcięższe warunki otoczenia. Produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Zmniejsza to ryzyko jego nieumyślnego uszkodzenia np. podczas sprzątania lub mycia podłogi. Mardom Decor MD017 to listwa przypodłogowa, która sprawdzi się w niemal każdym otoczeniu. Można zamontować ją w salonie, jadalni, sypialni, kuchni, gabinecie, czy też przedpokoju. Z pewnością nada ona wnętrzu nieprzeciętnej elegancji.

Jak zamontować listwę przypodłogową Mardom Decor MD017?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 nie jest kłopotliwa w montażu, a więc nawet osoby bez doświadczenia poradzą sobie z tym zadaniem. Dobrze jest zaopatrzyć się w klej rekomendowany przez producenta, czyli Mardom Decor FIX oraz FIX elastyczny. Opisywana listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 stabilnie przylega do powierzchni, więc można uniknąć kłopotliwych, a zarazem czasochłonnych poprawek. Przycięcie sztukaterii do pożądanej długości także nie stanowi problemu. Jest to model ponadczasowy, który nigdy nie wyjdzie z trendów wnętrzarskich. Stanowi on wyśmienitą alternatywę dla listew drewnianych lub metalowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby listwę przypodłogową Mardom Decor MD017 umieścić w miejscu użyteczności publicznej np. biurze, hotelu, pensjonacie.