• -5%

Mardom Decor MD258 Listwa przypodłogowa

50,12 zł 47,61 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 47.61 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD258 to wykończeniowa listwa przypodłogowa, która w rewelacyjny sposób odnajdzie się w różnych stylizacjach wnętrz. Model wyróżnia się doskonałą jakością wykonania z trwałych materiałów, dzięki czemu zachowuje swój perfekcyjny wygląd przez długi czas. Listwa przypodłogowa MD258 Mardom Decor jest lekka, prosta w montażu, odporna na wilgoć i gotowa do malowania.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  8.1
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  1
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MD258
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD258 listwa przypodłogowa

Listwa Mardom Decor MD258 to świetna propozycja dla osób ceniących sobie połączenie wysokiej jakości wykonania z atrakcyjną ceną. Prezentowana sztukateria ma prosty i ponadczasowy design. Minimalistyczny design pasuje do niemal każdego mebla! Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD258 to nie tylko dekoracja wnętrz, ale także praktyczny dodatek do ukrycia niedoskonałości powierzchni. Niewątpliwą zaletą są doskonałe parametry użytkowe. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD258 jest wykonana z bezpiecznego i odpornego tworzywa sztucznego. Zmniejsza to ryzyko przypadkowego uszkodzenia podczas normalnego użytkowania.

Jak szybko zamontować listwę Mardom Decor MD258?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD258 nie jest wymagająca w montażu, więc nie musisz się martwić o żadne problemy. Niewątpliwym atutem jest fakt, że nie wymaga użycia kołków czy śrub. Zupełnie inaczej jest w przypadku szpachli do drewna czy metalu. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD258 montowana jest na klej (producent zaleca Mardom Decor FIX i FIX Elastyczny do łączenia listew). Po przycięciu modelu na żądaną długość powierzchnię można oczyścić. Jest to absolutnie obowiązkowe, inaczej nie uzyskamy oczekiwanej przyczepności. Listwę Mardom Decor MD258 można przymocować do ściany samodzielnie. Nie ma potrzeby korzystania z pomocy profesjonalistów, co skutkuje znaczną oszczędnością pieniędzy.

Czy listwa przypodłogowa Mardom Decor MD258 może mieć dowolny kolor?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD258 jest dostępna w wersji gotowej do malowania, ponieważ została pokryta białym podkładem. Wystarczy wypakować listwę z pudełka, ponieważ nie wymaga dodatkowej obróbki. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD258 ma idealnie gładką i jednolitą powierzchnię. Zaletą jest również brak konieczności szlifowania. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD258 może być pomalowana na dowolny kolor farbą bez rozpuszczalników.

Listwa Mardom Decor MD258 - gdzie warto ją zastosować?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD258 jest niezwykle elegancka i jednocześnie wyrafinowana. Dzięki niej pomieszczenie nabierze klasy i niepowtarzalnego charakteru. Miejsce, w którym zostanie umieszczony model, zależy wyłącznie od osobistych preferencji. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD258 idealnie pasuje do salonu, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić go w sypialni lub pokoju dziecka. Model jest również odporny na wilgoć, więc nie trzeba się martwić o montaż w łazience, kuchni czy przedpokoju.