• -5%

Mardom Decor MD354 Listwa przypodłogowa

71,52 zł 67,94 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 67.94 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD354 listwa przypodłogowa do nowoczesnej wykończenia aranżacji, doskonała jakość i trwałość. Mardom Decor MD354 ozdobna przypodłogowa listwa wykończeniowa, świetnie odnajdzie się w różnego rodzaju stylizacjach wnętrz, produkt wyróżnia się niezwykłą jakością wykonania a dzięki trwałym materiałom, zachowuje swój perfekcyjny wygląd przez długi czas. Listwa przypodłogowa MD354 Mardom Decor jest lekka, łatwa w montażu, odporna na wilgoć i przygotowana do malowania.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  10.7
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  1.1
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MD354
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD354 listwa przypodłogowa

Mardom Decor MD354 ozdobna przypodłogowa listwa wykończeniowa, świetnie odnajdzie się w różnego rodzaju stylizacjach wnętrz, produkt wyróżnia się niezwykłą jakością wykonania a dzięki trwałym materiałom, zachowuje swój perfekcyjny wygląd przez długi czas. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD354 została wykończona z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu nawet najbardziej wymagające osoby będą w pełni usatysfakcjonowane, nie sposób nie wspomnieć o korzystnej cenie, nawet osoby z ograniczonym budżetem mogą sobie pozwolić na odświeżenie wnętrza swojego mieszkania.

Listwa wykończeniowa przypodłogowa Mardom Decor MD354 jest idealnym detalem, który z pewnością spełni oczekiwania miłośników efektywnego wykończenia, to sztukateria wyróżniająca się prostym, oryginalnym kształtem, minimalistyczna uroda daje wiele możliwości aranżacyjnych, więc wszystko zależy od osobistych preferencji.

Perfekcyjne wykończenie Mardom Decor MD354.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD354 jest przygotowana do malowania, powierzchnia nie wymaga dodatkowej obróbki, co jest dużym udogodnieniem. Wystarczy użyć dowolnej farby, która nie zawiera rozpuszczalników, listwę przypodłogową Mardom Decor MD354 można zatem sprawnie i łatwo dostosować do osobistych potrzeb kolorystycznych, a ostateczny wygląd jest kwestią osobistych preferencji. Sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach, prosta forma jest w tym przypadku dużym plusem, pasuje do wielu różnych stylów, więc jedynym ograniczeniem są osobiste preferencje.

Listwa Mardom Decor MD354 to połączenie wyjątkowej jakości, atrakcyjnego wzornictwa i przystępnej ceny. Prezentowany model wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, które posiada doskonałe parametry użytkowe oraz ozdobne.

Zalety Mardom Decor MD354 ozdobnej listwy przypodłogowej.

Listwa Mardom Decor MD354 jest subtelna i delikatna, należy jednak zaznaczyć, że została wykonana z wysokiej klasy tworzywa, które przetrwa nawet najtrudniejsze warunki środowiskowe. Produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, zmniejsza to ryzyko przypadkowego uszkodzenia, na przykład podczas czyszczenia podłogi. Mardom Decor MD354 to listwa przypodłogowa, która sprawdzi się w prawie każdym środowisku, można go zamontować w salonie, jadalni, sypialni, kuchni, gabinecie czy przedpokoju, z pewnością każdemu wnętrzu nada niezwykłej elegancji. Prezentowana MD354 z łatwością wykończy nie tylko małe, ale również duże pomieszczenia.

Jak zamontować i pomalować listwę Mardom Decor MD354?

Mardom Decor MD354 listwa przypodłogowa do nowoczesnego wykończenia aranżacji o doskonałej jakość i trwałość, odporna na wilgoć i przygotowana do malowania. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD354 nie stanowi problemu w montażu, więc nawet niedoświadczone osoby wykonają to zadanie. Warto zaopatrzyć się w klej rekomendowany przez producenta, czyli Mardom Decor FIX oraz FIX elastyczny do łączenia listew. Opisana listwa Mardom Decor MD354 przylega stabilnie do powierzchni, unikając w ten sposób irytujących i długich poprawek, docięcie listwy na żądaną długość również nie stanowi problemu. MD354 ponadczasowy model, który zawsze będzie modny, nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby umieścić listwę Mardom Decor MD354 również w miejscu publicznym, takim jak biuro, hotel, pensjonat.