• -5%

Mardom Decor QS004 Listwa przypodłogowa

99,96 zł 94,96 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 94.96 zł

Opis produktu

Mardom Decor QS004 to trwała listwa przypodłogowa, która zachwyci swoim designem każdego miłośnika perfekcyjnego wykończenia. Oprócz niezwykłego wzornictwa model jest odporny na wilgoć, uderzenia i przygotowany do pomalowania, co pozwala na zastosowanie go w różnorodnych aranżacjach bez względu na ich kolorystykę. Listwa przypodłogowa QS004 Mardom Decor cechuje się ponadto lekkością i łatwością montażu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  10.8
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  QS004
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor QS004 listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS004 to idealna propozycja dla tych, którzy poszukują produktów o ponadprzeciętnej trwałości. To model niezwykle elegancki, który z pewnością pozostanie w nienaruszonym stanie przez długie lata. Nie wymaga on specjalnej pielęgnacji. Genialnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcemy zatuszować drobne niedoskonałości powierzchni. Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS004 jest nie tylko praktyczna, ale również dekoracyjna. Można wykorzystać ją do wielu różnych celów, a jednym ograniczeniem są osobiste upodobania.

Mardom Decor QS004: odporność na uderzenia mechaniczne

Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS004 jest w pełni odporna na uderzenia mechaniczne. Właśnie dlatego nie trzeba obawiać się przedwczesnego zniszczenia. Produkt możemy zamontować nawet w miejscach, które są szczególnie narażone na intensywne użytkowanie. Nie ma konieczności demontażu listwy przypodłogowej Mardom Decor QS004 na czas remontu. Wystarczy jedynie zabezpieczyć powierzchnię np. przed farbą, czy też innymi materiałami budowlanymi. Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS004 to inwestycja na długie lata. Produkuje się ją z tworzyw spełniających rygorystyczne normy oraz standardy. Certyfikowane materiały są nie tylko solidne i wytrzymałe, ale również w stu procentach bezpieczne dla otoczenia. Nie posiadają w swoim składzie toksycznych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na samopoczucie, czy też zdrowie.

Listwa przypodłogowa do wilgotnych pomieszczeń

Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS004 sprawdzi się nie tylko w salonie, jadalni, sypialni, gabinecie, czy też przedpokoju. Produkt już w czasie zakupu jest pokryty specjalną powłoką ochronną. Ta doskonale zabezpiecza przed negatywnym działaniem wilgoci. Z tego powodu listwa przypodłogowa Mardom Decor QS004 może bez obaw być zamontowana w kuchni, a nawet łazience. Nie ulega ona deformacji pod wpływem wody, co niesie za sobą wiele korzyści. Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS004 może zostać szybko i bezproblemowo oczyszczona. Nie potrzeba do tego drogich produktów. Wystarczy zwilżona ściereczka, która z pewnością poradzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami.

Mardom Decor QS004: listwa gotowa do malowania

Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS004 od razu gotowa jest do pomalowania. Oznacza to, że nie ma konieczności szlifowania i wygładzania powierzchni. Nie musimy również stosować dodatkowego podkładu, który zwiększa przyczepność farby. Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS004 może być malowana jedynie farbami, które nie posiadają w sobie rozpuszczalników. Warto postawić na farbę wodną, czy też lateksową. Tylko wtedy będziemy mieć gwarancję, że powierzchnia nie zostanie uszkodzona przez agresywne związki. Oczywiście listwa przypodłogowa Mardom Decor QS004 może zostać pomalowana na dowolny kolor — zarówno jasny, jak i ciemny.

Listwy przypodłogowe Mardom Decor do nowoczesnych wnętrz

Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS004 to świetny wybór do wielkomiejskich aranżacji. Jest to model niezwykle uniwersalny, który można swobodnie dopasować do osobistych potrzeb. To wyłącznie od nas zależy, gdzie zamontujemy produkt. Jedno jest pewne — niezależnie od otoczenia będzie on prezentować się elegancko i stylowo. To prosty sposób na to, aby dodać wnętrzu unikatowego charakteru. Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS004 pasuje zarówno do klasycznych i minimalistycznych wnętrz, jak i nowoczesnych pomieszczeń. Spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Pasuje do niewielkich, a także przestronnych mieszkań. Dzięki niej duże pomieszczenie zyska przytulności i wyjątkowego klimatu. Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS004 sprawi, że aranżacja będzie sprawiać wrażenie dopracowanej w każdym calu.

Listwa przypodłogowa w korzystnej cenie

Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS004 wydaje się być fantastyczną propozycją dla tych, którzy niskim nakładem finansowym pragną odmienić wnętrze. Jest to produkt wysokiej klasy, który cieszy się dużą popularnością nawet wśród specjalistów z branży wykończeniowej. Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć pomieszczenie. Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS004 może być wmontowywana tam, gdzie występuje szczelina dylatacyjna, czy też inne niedoskonałości. Montaż najlepiej przeprowadzić za pomocą kleju Mardom Decor FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA.