• -5%

Mardom Decor MD009 Listwa przypodłogowa

76,60 zł 72,77 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 72.77 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD009 to funkcjonalna listwa przypodłogowa, która zarówno ozdobi styk podłogi i ścian, jak i w prosty sposób ukryje nieestetyczne kable. Została wykonana z trwałych tworzyw odpornych na wilgoć. Ponadto listwa przypodłogowa MD009 Mardom Decor jest przygotowana do malowania farbami bez rozpuszczalników, jak i lekka oraz łatwa w montażu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  10
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Symbol
  MD009
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD009 listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 została wykonana z bezpiecznego, solidnego, a zarazem atrakcyjnego pod względem wizualnym tworzywa sztucznego. Sztukateria cechuje się niską wagą, dzięki czemu jej montaż nie stanowi żadnego wyzwania. Dodatkowym atutem jest fakt, że bez trudu można przystosować ją do indywidualnych preferencji. Wkomponowanie jej w wystrój pomieszczenia nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 to model o ponadczasowym designie, który nigdy nie wychodzi z trendów wnętrzarskich. Prosta forma zapewnia ogrom możliwości aranżacyjnych. Nie można również nie wspomnieć o wyśmienitych parametrach użytkowych, które zachęcają do zakupu.

Czy listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 sprawdzi się w klasycznych wnętrzach?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 jest na tyle uniwersalna, że można zamontować ją w niemal każdym pomieszczeniu. Nie ma znaczenia, czy planujemy odświeżyć wystrój salonu, czy kuchni. Jedynym ograniczeniem są osobiste upodobania. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 nie posiada zdobień - jest gładka i minimalistyczna, co dla wielu osób stanowi zaletę. Właśnie dlatego idealnie pasuje ona do klasycznego mieszkania. Sprawia wrażenie eleganckiej, a zarazem luksusowej. Oczywiście nie oznacza to, że listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 nie sprawdzi się w modernistycznych, a nawet industrialnych wnętrzach! Podczas projektowania aranżacji należy kierować się wyłącznie własnym poczuciem estetyki.

Czy listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 jest wytrzymała?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 została wykonana z mocnego tworzywa sztucznego, które nie jest podatne na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia. Nie trzeba więc obawiać się przedwczesnych śladów użytkowania lub innych mankamentów. Wilgoć również nie stanowi zagrożenia dla prezentowanej sztukaterii. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 nie pochłania wilgoci, co zmniejsza prawdopodobieństwo jej nieumyślnego zniszczenia. Atutem jest również niskie ryzyko rozwoju pleśni oraz grzybów. Należy wspomnieć, że listwa przypodłogowa skutecznie zatuszuje drobne niedoskonałości powierzchni. Wiele osób montuje ją w celu zakrycia szczeliny dylatacyjnej.

Czy listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 jest gotowa do pomalowania?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 została kompleksowo przygotowana do malowania, a więc nie wymaga dalszej obróbki. Konieczne jest zastosowanie farby bez rozpuszczalników. W zdecydowanej większości przypadków wystarczy nałożyć tylko jedną warstwę, aby uzyskać satysfakcjonujące krycie! Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 jest również niezwykle prosta w montażu. Producent zaleca stosowanie kleju Mardom Decor FIX oraz FIX elastyczny. Uzyskanie maksymalnej przyczepności do powierzchni ściany nie będzie stanowić problemu. Oczywiście należy pamiętać o jej wcześniejszym przygotowaniu. Kluczowe jest usunięcie drobnych zanieczyszczeń, a także tłustych plam. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD009 może zostać zamontowana bez pomocy profesjonalistów.