• -5%

Mardom Decor MD236 Listwa przypodłogowa

72,40 zł 68,78 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 68.78 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD236 to nie tylko prosty design, ale również wysoka jakość wykonania z wytrzymałych materiałów odpornych na wilgoć. Jest to listwa przypodłogowa przygotowana do malowania, umożliwiająca wtopienie jej w każdą kolorystykę aranżacji. Ponadto model, jakim jest listwa przypodłogowa MD236 Mardom Decor jest lekka i łatwa w montażu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  9.9
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MD236
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD236 listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD236 to efektowna sztukateria, dzięki której pomieszczenie zyska nowoczesnego charakteru. Prezentowany model stanowi świetną alternatywę dla listew metalowych lub drewnianych. Został on wykonany z najwyższa starannością, dzięki czemu nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD236 sprawia wrażenie niezwykle subtelnej, jednak wyróżnia ją nieprzeciętna trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Przez długi czas będzie prezentować się zupełnie jak nowa. Należy zaznaczyć, że produkt nie wymaga specjalistycznej pielęgnacji, a więc łatwo utrzymać go w nienagannym stanie.

Jakie cechy posiada listwa przypodłogowa Mardom Decor MD236?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD236 jest niezwykle atrakcyjna pod względem wizualnym. Trzeba podkreślić, że została ona wykończona z troską o najmniejsze detale. Nie ma tutaj mowy nawet o najdrobniejszych niedociągnięciach. Dodatkowym atutem jest fakt, że listwa przypodłogowa Mardom Decor MD236 zapewnia wyjątkową trwałość. Nie jest ona podatna na uszkodzenia mechaniczne, ani negatywny wpływ wilgoci. Z tego względu prezentowana sztukateria może zostać umieszczona w niemal dowolnym pomieszczeniu. Kolejnym plusem jest uniwersalność. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD236 może zostać w błyskawicznym tempie wkomponowana w wystrój pomieszczenia. Ponadczasowa stylistyka nigdy nie wychodzi z mody, a więc ciężko wyobrazić sobie lepszą inwestycję!

Do jakich wnętrz pasuje listwa przypodłogowa Mardom Decor MD236?

Lekka i estetycznie wykończona listwa przypodłogowa Mardom Decor MD236 pasuje do wielu rozmaitych aranżacji wnętrz. Znakomicie sprawdzi się zarówno w modernistycznym, jak i minimalistycznym mieszkaniu. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD236 może zostać wkomponowana w dany wystój - będzie stanowić subtelne wykończenie łączenia ściany oraz podłogi. Za pomocą prezentowanej sztukaterii można również ukryć szczelinę dylatacyjną, a także inne niedoskonałości powierzchni. Niskim nakładem gotówki można odświeżyć wygląd pomieszczenia, a także nadać mu elegancji. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD236 dostępna jest w kolorze białym (została pokryta podkładem), jednak można pomalować ją dowolną farbą niezawierającą w swoim składzie rozpuszczalników.

Czy warto postawić na listę przypodłogową Mardom Decor MD236?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD236 nie tylko prezentuje się znakomicie, ale również posiada nieprzeciętne właściwości użytkowe. Nie można również nie wspomnieć o prostym, a zarazem szybkim montażu. Wystarczy jedynie zaopatrzyć się w klej Mardom Decor FIX oraz FIX elastyczny. Przed zamocowaniem sztukaterii należy dokonać niezbędnych pomiarów pomieszczenia. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD236 może zostać przycięta do pożądanej długości, co znacząco ułatwia prace montażowe. Nie ma konieczności korzystania z wsparcia fachowców. Potrzebne są jedynie podstawowe narzędzia. Wszelkie błędy montażowe należy sprawnie usunąć - przed zaschnięciem kleju. Czas potrzebny na jego całkowite utwardzenie znajduje się na opakowaniu.