• -5%

Mardom Decor MD025 Listwa podłogowa

128,02 zł 121,62 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 121.62 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD025 to listwa przypodłogowa, perfekcyjnie wykańczająca styk podłogi i ścian. Ten rodzaj sztukaterii nie tylko ukryje szczelinę dylatacyjną, ale także podniesie aspekt wizualny niejednej aranżacji, dzięki swojemu designowi. Jest to listwa dekoracyjna o doskonałym wykonaniu detali i wysokiej wytrzymałości na wilgoć i uderzenia. Dodatkowo listwa przypodłogowa MD025 Mardom Decor jest prosta w montażu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  11
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  2.7
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MD025
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD025 listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD025 to prawdziwa gratka dla tych, którzy planują odświeżenie aranżacji mieszkania. Jest to wysokiej klasy sztukateria, która zapewnia ogrom możliwości. Wpasowanie jej w wystrój pomieszczenia nie stanowi żadnego wyzwania. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD025 została wykonana z lekkiego tworzywa sztucznego, które wyróżnia się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz odpornością na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia. Jest to inwestycja na długie lata, co potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD025 może zostać samodzielnie zamontowana, co stanowi kolejną zaletę.

Czy listwa przypodłogowa Mardom Decor MD025 jest bezpieczna dla otoczenia?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD025 została wykonana z tworzywa, które spełnia szereg rygorystycznych norm oraz standardów. Jest ono w pełni bezpieczne dla otoczenia, ponieważ nie emituje żadnych toksycznych związków. Nie trzeba więc obawiać się toksycznego działania na ludzi lub zwierzęta. Prezentowana sztukateria cechuje się nie tylko estetycznym wykonaniem, ale również wyjątkową trwałością. Niska podatność na deformacje sprawia, że jest to zakup na długi czas, który się opłaca. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD025 stosowana jest do wielu różnych celów. Pełni ona nie tylko rolę dekoracyjną. Za jej pomocą można zmniejszyć widoczność niedoskonałości powstałych na łączeniu ściany oraz podłogi. Dzięki niej szczelina dylatacyjna stanie się praktycznie niewidoczna.

Jaką farbą pomalować listwę przypodłogową Mardom Decor MD025?

Listwa przypodłogowa to model w kolorze białym, który utrzymany jest w minimalistycznym stylu. Pasuje on do wielu różnorodnych aranżacji, dzięki czemu stworzenie interesującego wystroju nie powinno stanowić żadnego wyzwania. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD025 jest w pełni przygotowana do malowania. Jej powierzchnia jest idealnie równa, a zarazem gładka, więc nie wymaga ona szlifowania. Bardzo ważne jest jednak to, aby wybrać odpowiednią farbę, która nie spowoduje deformacji sztukaterii. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD025 może zostać pomalowana wyłącznie farbą bez rozpuszczalników. Są to związki o agresywnym działaniu, które mogłyby doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia powierzchni.

Jaki klej sprawdzi się podczas montażu listwy przypodłogowej Mardom Decor MD025?

Listwa przypodłogowa nie wymaga stosowania wiertarki, ani śrub, co dla wielu osób stanowi ogromną zaletę. Wystarczy jedynie zaopatrzyć się w klej - producent poleca Mardom Decor FIX oraz FIX elastyczny. Przed montażem listwa przypodłogowa Mardom Decor MD025 powinna zostać dokładnie oczyszczona. Istotne jest, aby z jej powierzchni usunąć wszelkie drobne zanieczyszczenia, a także tłuste ślady. Tak samo postępujemy ze ścianą, która wymaga dokładnego oczyszczenia. Tylko wtedy uzyskamy maksymalną przyczepność do podłoża. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD025 jest tak prosta w zamocowaniu, że każdy poradzi sobie sam z tym zadaniem. Docenią to osoby, które chcą uniknąć nadprogramowych wydatków.