• -5%

Mardom Decor MDD414Flex gięta Listwa ścienna

225,30 zł 214,04 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 214.04 zł

Opis produktu

Mardom Decor MDD414Flex to gięta listwa ścienna do nowoczesnych i klasycznych aranżacji, w których z jej pomocą zostaną stworzone efektowne ramy bądź całe kompozycje sztukateryjne. Model jest elastyczny, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do kolumn, półkolumn i łuków gwarantując perfekcyjne przyleganie do każdej ściany. Gięta listwa ścienna Mardom Decor MDD414Flex jest gotowa do malowania i łatwa w montażu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  5.1
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  1.1
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Właściwości
  GIĘTA
 • Symbol
  mdd414flex
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

MDD414 Flex Mardom Decor gięta listwa ścienna

Elastyczna listwa ścienna MDD414 Flex Mardom Decor to produkt najwyższej jakości, który swoją stylistyką wpasuje się w każde wnętrze, zarówno te tradycyjne, jak i nieco bardziej nowoczesne. Gięta listwa ścienna MDD414 Flex Mardom Decor doskonale dopasowuje się nie tylko do prostych ścian, ale również kolumn, półkolumn czy różnego rodzaju zaokrągleń znajdujących się na powierzchni ścian. Wysoka jakość wykonania i doskonała estetyka to z pewnością cechy, które usatysfakcjonują nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Elastyczna listwa ścienna MDD414 Flex Mardom Decor dostępna jest w naszym sklepie mardomdecor24.pl. Choć niektórym wydawać by się mogło, że to dekoracja dość niepozorna, to tak naprawdę jej zastosowanie jest w stanie nadać każdemu wnętrzu wyjątkowego i niebanalnego charakteru. Dzięki swojej stylistyce gięta listwa ścienna MDD414 Flex Mardom Decor doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Elastyczna listwa ścienna MDD414 Flex Mardom Decor jest produktem wysokiej jakości, trwałym i solidnym, dzięki czemu nie straci ona swojego estetycznego wyglądu przez długie lata. Do produkcji sztukaterii MDD414 Flex Mardom Decor wykorzystano wysokiej jakości materiały i nowoczesne technologię, dzięki czemu jest ona odporna nie tylko na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, ale również nie szkodzą jej szkodliwe warunki atmosferyczne.

MDD414 Flex Mardom Decor - najwyższa jakości i niebanalna estetyka

Elastyczna listwa ścienna MDD414 Flex Mardom Decor wykonana została z niezwykłą precyzją i dużą dbałością o każdy detal. Śmiało można powiedzieć, że gięta listwa ścienna MDD414 Flex Mardom Decor jest sztukaterią perfekcyjną w każdym calu. Jest to element dekoracyjny, który z powodzeniem będzie służył przez długie lata, zachwycając niezmiennie swoją estetyką.

Gięta listwa ścienna MDD414 Flex Mardom Decor została pokryta specjalnymi powłokami ochronnymi, które wzmacniają jej odporność nie tylko na wilgoć, ale również i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu listwa jest niezwykle prosta w utrzymaniu jej w nienagannej czystości. Dodatkowo dzięki tym cechom elastyczna listwa ścienna MDD414 Flex Mardom Decor jest chroniona przed powstaniem wgnieceń czy zarysowań, jakie mogą powstać na tego rodzaju elementach w czasie ich montażu.

Elastyczna listwa w każdej chwili może być pomalowana na inny kolor (gdy zmieniamy aranżację wnętrza nadając mu zupełnie innej kolorystyki). Warto jednak przy tym pamiętać, że listwa MDD414 Flex Mardom Decor powinna być pokrywana jedynie tymi farbami, które nie powstały na bazie rozpuszczalników. Idealnie zatem w tym przypadku sprawdzą się wszelkiego rodzaju farby silikonowe, lateksowe czy akrylowe.

MDD414 Flex Mardom Decor - listwa o szybkim i prostym montażu

W naszym sklepie można również znaleźć kleje montażowe, dzięki którym gięta listwa montażowa MDD414 Flex Mardom Decor zostanie trwale i solidnie przymocowana do wybranego miejsca. Dzięki klejom do łączeń typu Mardom Decor FIX PRO i Mardom Decor FIX EXTRA mocowanie listwy szybko i skutecznie można przeprowadzić samodzielnie.

Specjalistyczne wsparcie

Czasem przy wyborze listwy ściennej może pojawić się wiele pytań. Na wszystkie z nich są w stanie kompleksowo odpowiedzieć nasi specjaliści, posiadający nie tylko duże doświadczenie w tym zakresie, ale również szeroką wiedzę.