• -5%

Mardom Decor MDA005 Listwa sufitowa

102,62 zł 97,49 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 97.49 zł

Opis produktu

Mardom Decor MDA005 to niezwykła w swojej prostocie listwa sufitowa, która fenomenalnie odnajdzie się w każdej aranżacji i kolorystyce. Została przygotowana do malowania, jest łatwa w montażu i odporna na wilgoć oraz uderzenia. Listwa sufitowa Mardom Decor MDA005 jest zatem elementem sztukateryjnym, który w łatwy sposób odmieni niejedno wnętrze.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  5.8
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  5.8
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MDA005
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MDA005 listwa sufitowa

Każda listwa sufitowa to naturalny łącznik pomiędzy ścianą a sufitem. I właśnie dlatego warto podstawić na wyprodukowany przez firmę Mardom Decor model MDA005, który łączy w sobie klasyczne bogactwo zdobień z nowoczesnym minimalizmem. Jakie jeszcze cechy posiada stworzona przez Mardom Decor listwa sufitowa MDA005?

Aranżacja i dekoracja, czyli synteza modelu MDA005 Mardom Decor

Jak na funkcjonalny element dekoracyjny przystało, listwa sufitowa MDA005 Mardom Decor wyróżnia się ciekawą stylistyką. Owszem, dominuje w niej typowy minimalizm, który będzie świetnym ukoronowaniem wnętrz nowoczesnych. Niemniej, nie brakuje tu również rozbudowanych, choć delikatnie zaznaczonych zdobień, które pojawiają się na powierzchni listwy MDA005 Mardom Decor. Świadczy to o tym, że jest to rozwiązanie uniwersalne pod względem dekoracyjnym, dzięki czemu model MDA005 Mardom Decor sprawdzi się - dosłownie - wszędzie.

Listwa sufitowa MDA005 Mardom Decor i jej parametry fizyczne

W związku z tym, że zaprojektowana przez Mardom Decor, funkcjonalna listwa sufitowa MDA005 Mardom Decor jest w całości wykonana z tworzywa sztucznego, zyskuje ona właściwości, jakich wcześniej nie posiadały jej odpowiedniczki. Pierwszą cecha produktu marki Mardom Decor jest oczywiście jej trwałość, dzięki której można ją zamocować nawet w pokoju dziecięcym. Po drugie, ta niezwykła listwa sufitowa jest całkowicie zabezpieczona przed działaniem promieniowania ultrafioletowego. Dzięki temu jej struktura nie ulega zniszczeniu i to nawet po długiej ekspozycji na silne promienie Słońca. Wreszcie po trzecie, model MDA005 Mardom Decor utrzymany jest w kremowej stylistyce, dzięki czemu jego późniejsze malowanie nie jest konieczne. No chyba, że...

Obróbka malarska i inne cechy produktu MDA005 Mardom Decor

Mimo, że powierzchnia listwy MDA005 Mardom Decor nie musi być poddawana obróbce, z łatwością można ją pomalować dowolną farbą. Jej jasna barwa podkładu umożliwi nałożenie delikatnych, wręcz pastelowych kolorów. Należy jednak pamiętać, by była to farba, która nie zawiera rozpuszczalników! Z kolei struktura listwy MDA005 Mardom Decor doskonale wchłania farbę, dzięki czemu wprowadzona w ten sposób kolorystyka, jest odporna na upływ czasu. Wreszcie listwa sufitowa MDA005 Mardom Decor może być też w dowolny sposób przycinana, co przedkłada się na możliwość jej wykorzystania w praktycznie każdym miejscu.

Listwa sufitowa MDA005 Mardom Decor i jej montaż

Olbrzymią zaletą wyprodukowanej przez Mardom Decor listwy MDA005 Mardom Decor, jest jej niewielki ciężar. Dzięki temu z łatwością można ją montować wyłącznie za pomocą kleju. Listwa sufitowa powinna być klejona do powierzchni ścian za pomocą kleju Mardom Decor FIX i kleju FIX Elastyczny. Ich skład chemiczny sprawia, że stworzone w ten sposób połączenie, zostanie zachowane na bardzo długo.

Podsumowując, wyprodukowana przez Mardom Decor listwa sufitowa MDA005, to przede wszystkim funkcjonalny element dekoracyjny, bez którego dopełnienie aranżacji wnętrza byłoby bardzo trudne. Warto przy tym dodać, że prezentowana listwa sufitowa nie jest jedynym produktem marki Mardom Decor. Wręcz przeciwnie - specjalizuje się ona w produkcji całej gamy produktów sztukateryjnych.