• -5%

Mardom Decor MDA007 Listwa sufitowa

176,96 zł 168,11 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 168.11 zł

Opis produktu

Mardom Decor MDA007 to efektowna forma połączona ze stylowymi ornamentami. Prezentowany model świetnie odnajdzie się w każdej kolorystyce, dzięki przygotowaniu do malowania. Listwa sufitowa Mardom Decor MDA007 jest zatem sztukaterią, która w łatwy sposób wkomponuje się w niejedną aranżację. Ponadto jest łatwa w montażu, odporna na wilgoć i uderzenia.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  9.8
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MDA007
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MDA007 listwa sufitowa

W aranżacji wnętrza liczy się ciągłość. Listwa sufitowa MDA007 Mardom Decor pozwoli ją zapewnić, tworząc coś na kształt ujednoliconej elewacji powierzchni ściennej i sufitowej. Rozwiązanie to, które jest oferowane przez markę Mardom Decor, doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji. Zwłaszcza, że listwa sufitowa MDA007 Mardom Decor wykonana jest z trwałego i funkcjonalnego tworzywa sztucznego.

Listwa MDA007 Mardom Decor - na czym polega jej wyjątkowość?

Pierwszą, a zarazem najważniejszą cechą wyprodukowanego przez Mardom Decor modelu MDA007, jest aranżacyjna uniwersalność. Dzięki temu można ją wprowadzić do praktycznie typu wnętrza i to niezależnie od tego, czy ma się tu do czynienia z aranżacją nowoczesną, czy też rozumianą jako klasyczna. Stworzona listwa sufitowa MDA007 Mardom Decor utrzymana jest w bardzo jasnej, a co za tym idzie - neutralnej kolorystyce podkładu, ale jest to produkt gotowy do malowania farbami bez rozpuszczalników. Ponadto, tworzywo, z którego listwa sufitowa została wyprodukowana, gwarantuje najwyższą jakość wyrobu.

Mardom Decor MDA007, czyli o jakości słów kilka

Cechą szczególną wyprodukowanego przez firmę Mardom Decor modelu MDA007, jest wysoka jakość tworzywa, które zostało zastosowane do jego produkcji. Mowa tu oczywiście o tworzywie sztucznym, które - dzięki technologii Mardom Decor - jest w pełni odporne na działania mechaniczne, ale też na promieniowanie ultrafioletowe. Oznacza to, że listwa sufitowa MDA007 Mardom Decor może być montowana w praktycznie dowolnym pomieszczeniu i to bez względu na jego zastosowanie czy oświetlenie. Zwłaszcza, że Mardom Decor dokłada wszelkich starań, by produkty tej marki wyróżniały się możliwie najwyższą jakością.

Listwa sufitowa MDA007 Mardom Decor i jej obróbka

Trzeba przyznać, że wyprodukowana przez Mardom Decor listwa sufitowa MDA007, jest bardzo łatwa w dalszej obróbce. Ze względu na jasny kolor modelu MDA007 Mardom Decor, można go pomalować dosłownie każdą farbą i to niezależnie od jej barwy. Mimo to zaleca się, by do malowania MDA007 Mardom Decor nie stosować farb z rozpuszczalnikami. Ich agresywny skład może bowiem doprowadzić do uszkodzenia, a nawet zniszczenia listwy. Co więcej, listwa sufitowa może być też w dowolny sposób przycinana, dzięki czemu model MDA007 Mardom Decor będzie doskonale pasował do całości zaprojektowanej aranżacji.

Listwa sufitowa Mardom Decor i jej montaż

Zaletą listwy Mardom Decor MDA007 jest jej niewielka masa, dzięki czemu do jej przymocowania wystarczy... odpowiedni klej. W tym przypadku zaleca się stosowanie kleju Mardom Decor FIX, a także kleju FIX Elastyczny. Ich właściwości sprawiają, że listwa sufitowa utrzyma się na wybranym miejscu przez długie lata i to niezależnie od tego, jakim warunkom zostanie poddana.

Podsumowując, wyprodukowana przez Mardom Decor listwa sufitowa MDA007, to przedmiot o bardzo korzystnych właściwościach dekoracyjnych. Na szczególną uwagę zasługuje koncepcja, w myśl której listwa sufitowa powstała. Jest ona inteligentnym połączeniem nowoczesnego minimalizmu i klasycznych zdobień.