• -5%

Mardom Decor MDA040 Listwa sufitowa

201,74 zł 191,65 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 191.65 zł

Opis produktu

Mardom Decor MDA040 będzie wyjątkową sztukaterią, dzięki której w niepowtarzalny sposób podkreślone zostanie każde wnętrze. Model rewelacyjnie odnajdzie się w różnego rodzaju aranżacjach, a dzięki gotowości do pomalowania farbami bez rozpuszczalników dopasuje się do dowolnej kolorystyki. Listwa sufitowa Mardom Decor MDA040 jest łatwa w montażu, lekka, odporna na wilgoć i uderzenia.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  13.5
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  11
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MDA040
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MDA040 listwa sufitowa

Wypełnienie pustej przestrzeni pomiędzy ścianą a sufitem jeszcze nigdy nie było takie proste. Stworzona przez markę Mardom Decor listwa sufitowa MDA040, nadaje się do tego celu doskonale. Jedną z jej najważniejszych zalet jest odporność produktu na oddziaływania zewnętrzne. Dzięki temu model MDA040 Mardom Decor doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i to niezależnie od jego sposobu wykończenia.

Listwa sufitowa MDA040 Mardom Decor i jej trwałość

Nie ulega wątpliwości, że listwa sufitowa MDA040 marki Mardom Decor jest jednym z najbardziej trwałych rozwiązań w swej klasie. Skąd to wiadomo? A chociażby stąd, że model MDA040 Mardom Decor wyprodukowany został z trwałego tworzywa sztucznego, które jest idealnie zabezpieczone przed oddziaływaniami mechanicznymi, ultrafioletem itd. Dzięki temu ta - skądinąd niezwykła - listwa sufitowa, nie tylko "poradzi sobie" z przypadkowymi uderzeniami, ale też z bezpośrednim działaniem światła słonecznego. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, gdyż większość produktów marki Mardom Decor posiada tą wyjątkową cechę.

Uniwersalizm, czyli listwa sufitowa MDA040 Mardom Decor wchodzi do gry

Kolejną, bardzo ważną zresztą zaletą listwy wyprodukowanej przez Mardom Decor, jest możliwość dopasowania jej do praktycznie każdego typu aranżacji. Po pierwsze - ze względu na swoje parametry, model MDA040 Mardom Decor może być zainstalowany w każdym pokoju. Po drugie, dzięki delikatnej bryle i ciekawie zarysowanemu profilowi, listwa sufitowa Mardom Decor, sprawdzi się zarówno w aranżacji nowoczesnej, jak i klasycznej. Sprzyja temu oryginalne wzornictwo listwy MDA040 Mardom Decor, na które składa się podstawowy, minimalistyczny wzór wraz z niewielkim, delikatnie zarysowanym zdobieniem (w dolnej części listwy MDA040 Mardom Decor).

Łatwa obróbka, czyli elastyczność rozwiązań Mardom Decor MDA040

Zaletą wyprodukowanej przez Mardom Decor listwy MDA040 Mardom Decor, jest możliwość jej praktycznie dowolnej obróbki. Wyprodukowano ją ze specjalnego tworzywa sztucznego, które - co ciekawe - jest bardzo łatwe w malowaniu. Poza tym listwa sufitowa MDA040 Mardom Decor utrzymana jest w białej tonacji, dzięki czemu można ją pomalować nawet delikatnymi, pastelowymi barwami. I jeszcze jedno: tuż przed malowaniem listwy, warto zwrócić szczególną uwagę na skład farby. Listwa sufitowa nie może być pokryta farbą zawierającą rozpuszczalniki, gdyż mogą one uszkodzić strukturę produktu Mardom Decor.

Listwa sufitowa MDA040 Mardom Decor i jej montaż

Dużą zaletą listwy Mardom Decor jest jej niewielka masa, dzięki której model MDA040 może być przyklejony do ściany. Zaleca się przy tym, by listwa sufitowa została zamocowana za pomocą kleju Mardom Decor FIX lub FIX elastyczny. Dzięki temu można mieć pewność, że utrzyma się ona w żądanym miejscu przez długie lata. Na marginesie warto podkreślić, że klej ten jest zalecany do produktów Mardom Decor.

Reasumując, listwa sufitowa Mardom Decor to rozwiązanie optymalne dla wszystkich, którzy chcą szybko, sprawnie i... pięknie, wykończyć wnętrze domu lub mieszkania. Dzięki swym właściwościom, listwa sufitowa idealnie sprawdzi się do tego typu zadań.