• -5%

Mardom Decor MDB108 Listwa sufitowa

156,96 zł 149,11 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149.11 zł

Opis produktu

Mardom Decor MDB108 to element dekoracyjny, który przyciąga wzrok swoim wzornictwem. Schodkowa forma doskonale zaprezentuje się w modernistycznych, jak i klasycznych wnętrzach. Ponadto listwa sufitowa Mardom Decor MDB108 to sztukateria nie tylko łatwa w montażu, lekka, ale także przygotowana do pomalowania, co umożliwia jej montaż w różnorodnych pomieszczeniach.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  10
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MDB108
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MDB108 listwa sufitowa

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rozwiązań do wykończenia wnętrz. Jednak listwy sufitowe MDB108 Mardom Decor wyglądają w tym kontekście fenomenalnie. Dlaczego model wprowadzony na rynek przez markę Mardom Decor jest tak popularny? Co mówi zakup listwy sufitowej MDB108 Mardom Decor?

Mardom Decor MDB108 i jej oblicza

Listwa sufitowa MDB108 produkowana przez Mardom Decor to niezwykle wytrzymała konstrukcja. Model MDB108 Mardom Decor wyróżnia się wysoką odpornością na uderzenia mechaniczne, dzięki czemu można go zainstalować praktycznie w każdym środowisku (w tym w sypialniach dziecięcych). Ale to nie wszystko, ponieważ ta niezwykła listwa sufitowa ma konstrukcję, która chroni ją przed promieniami UV. Dzięki temu nawet długotrwałe użytkowanie modelu MDB108 Mardom Decor nie prowadzi do stopniowego osłabienia materiału czy zżółknięcia.

Listwa sufitowa MDB108 Mardom Decor - rozwiązanie uniwersalne pod względem designu

Zaletą MDB108 Mardom Decor jest jej duża wszechstronność pod względem wizualnym, dzięki czemu można go montować w połączeniu z dowolnym stylem dekoracji wnętrz. Listwa sufitowa produkowana przez Mardom Decor ma minimalistyczny kształt podkreślający jej nowoczesny charakter, ale dodatkowo wyposażona jest w drobny wzór, który kojarzy się ze znanymi klasycznymi inspiracjami. Na uwagę zasługuje również gotowość do pomalowania modelu MDB108 Mardom Decor.

Mardom Decor MDB108 skupia się na preferencjach użytkownika

Nie ma wątpliwości, że listwa sufitowa MDB108 produkowana przez Mardom Decor jest bardzo „elastyczna” w swojej aranżacji. W zależności od potrzeb użytkownik może go dowolnie malować. Ze względu na białą stylistykę opisanego wcześniej produktu listwy przysufitowe można również pokryć delikatnymi pastelowymi kolorami. Pod tym względem użytkownik modelu MDB108 Mardom Decor może cieszyć się całkowitą niezależnością. Jednak przed malowaniem warto zwrócić uwagę na skład wspomnianej farby, która nie powinna zawierać rozpuszczalników. Dzięki produktom Mardom Decor projektowanie wnętrz jest prostsze niż mogłoby się wydawać.

Jak zamontować listwę Mardom Decor MDB108?

Funkcjonalna listwa sufitowa MDB108 Mardom Decor to bardzo proste rozwiązanie w montażu. Model MDB108 Mardom Decor wyróżnia się niską wagą, do tego stopnia, że listwę sufitową można montować tylko za pomocą kleju! Do takich prac zaleca się stosowanie produktów Mardom Decor FIX i FIX elastyczny do łączeń, dzięki którym listwa sufitowa utrzyma się powierzchni ściany przez wiele lat. Ta metoda znacznie skróci czas montażu i uniknie naruszania struktury ściany.

Podsumowując, listwa sufitowa Mardom Decor to optymalne rozwiązanie dla osób poszukujących wyjątkowych produktów w wyjątkowej cenie. Jak przystało na sztukaterie produkowane przez Mardom Decor, ta niezwykła listwa doskonale sprawdzi się w swojej roli.