• -5%

Mardom Decor MD110 (zamiennik MDB110) Listwa sufitowa listwa oświetleniowa

137,88 zł 130,99 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 130.99 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD110 dawniej oznaczona symbolem MDB110 to wykończeniowa listwa sufitowa o prostej, zaokrąglonej formie. Wyróżnia się ona dbałością o detale i wysokiej jakości wykonaniem z wytrzymałych materiałów odpornych na wilgoć. Model jest lekki i prosty w montażu, a za sprawą gotowości do pomalowania farbami bez rozpuszczalników listwa Mardom Decor MD110 dopasuje się do każdego wnętrza.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  8.9
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  10.6
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD110 listwa sufitowa

W aranżacji wnętrz listwy sufitowe są nadal niestety traktowane po macoszemu. Owszem są popularne jako element wykończeniowy, ale w praktyce mało osób zwraca na nie większą uwagę. Listwa sufitowa MD110 Mardom Decor to produkt, dzięki któremu radykalnie zmieni się myślenie o listwach sufitowych. Zwłaszcza, że jako listwa sufitowa model ten prezentuje się niemal idealnie.

Listwa sufitowa Mardom Decor MD110 - uniwersalne rozwiązanie do każdego wnętrza

Model MD110 Mardom Decor to idealna propozycja dla osób poszukujących całkowicie uniwersalnych i funkcjonalnych rozwiązań. Mardom Decor to marka, która od lat stawia na ciekawe elementy wykończeniowe. Tak jest również w przypadku produktu MD110 Mardom Decor, który dzięki swojej specyficznej linii doskonale sprawdza się w wielu typach wnętrz. Jak scharakteryzować ten element wykończeniowy? Rzeczywiście jest to listwa sufitowa do sufitów o dość ciekawym profilu. Co prawda rozwiązanie Mardom Decor jest dość proste, ale są też specyficzne zdobienia, dzięki którym ta niezwykła listwa sufitowa prezentuje się niesamowicie. Dlatego model MD110 Mardom Decor sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych.

Elastyczne rozwiązanie dostosowane do potrzeb użytkownika - MD110 Mardom Decor

Warto zauważyć, że listwa sufitowa MD110 Mardom Decor firmy Mardom Decor wyróżnia się niezwykłą i elastyczną aranżacją. I nie chodzi o jego wytrzymałość na zerwanie, ale o możliwość dopasowania do każdego rodzaju aranżacji domu. Listwa sufitowa MD110 Mardom Decor może być dowolnie przycinana, dzięki czemu można ją łatwo dopasować do wystroju wnętrza. Z drugiej strony można go również pomalować praktycznie każdą farbą. Ważne jest, aby nie zawierały rozpuszczalników, które mogłyby uszkodzić produkt Mardom Decor. Warto również zauważyć, że model MD110 Mardom Decor firmy Mardom Decor dostępny jest w kolorze białym. Oznacza to, że pokrycie tego elementu jakąkolwiek powłoką malarską, nawet jasną, nie będzie stanowić problemu.

Listwa sufitowa Mardom Decor MD110 - łatwy montaż

Warto zauważyć, że podobnie jak wszystkie produkty Mardom Decor, listwa sufitowa MD110 Mardom Decor wyróżnia się bardzo prostą technologią montażu. Dzięki swojej lekkości listwę sufitową MD110 Mardom Decor można przymocować do ściany tylko za pomocą kleju. Dużym atutem w tym przypadku jest brak stałych połączeń, ponieważ montaż modułów Mardom Decor nie uszkodzi konstrukcji ściany. Ale to nie wszystko! Podczas montażu listwę sufitową MD110 Mardom Decor należy przykleić do ściany za pomocą naklejek Mardom Decor FIX lub FIX Elastyczny na łączenia listew. Dzięki temu masz pewność, że model MD110 Mardom Decor utrzyma się powierzchni ściany przez wiele lat.

Listwa sufitowa MD110 Mardom Decor firmy Mardom Decor to optymalne rozwiązanie dla każdego rodzaju wnętrza. Profil listwy Mardom Decor jest dość uniwersalny, choć wyróżnia się ciekawymi zdobieniami, które zdecydowanie warto nosić. To dzięki nim listwa sufitowa Mardom Decor będzie tak pięknie prezentować się w każdym wnętrzu.