• -5%

Mardom Decor MDB112 Listwa sufitowa

75,94 zł 72,14 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 72.14 zł

Opis produktu

Mardom Decor MDB112 to sufitowa listwa wykończeniowa o prostym wzornictwie,. Cechuje się ona niezwykłą dbałością o detale i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają jej odporność na wilgoć oraz uderzenia. Model jest bardzo lekki i łatwy w montażu, a dzięki gotowości do malowania listwa Mardom Decor MDB112 w łatwy sposób dopasuje się do każdego wnętrza.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  4.4
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  4.4
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MDB112
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MDB112 listwa sufitowa

Wykończenie wnętrza odgrywa ważną rolę w aranżacji pomieszczeń. Listwa sufitowa MDB112 zaprojektowana przez markę Mardom Decor to rozwiązanie, które doskonale „dopełnia” przestrzeń między sufitem a elewacją ściany. O jego wyjątkowości świadczy fakt, że model MDB112 Mardom Decor jest konstrukcyjnie prosty, ale zaskakujący pod względem wzornictwa. Dlatego rozwiązania oferowane przez markę Mardom Decor są tak wyjątkowe.

Uniwersalne rozwiązanie dla każdego - MDB112 Mardom Decor

Listwa sufitowa MDB112 marki Mardom Decor wyróżnia się bardzo prostym, choć częściowo zaskakującym profilem. Jego wyjątkowość podkreśla drobny, ale bardzo regularny wzór umieszczony na dole listwy. To sprawia, że ta kompozycja jest piękna i niepowtarzalna. Być może właśnie dlatego ta niezwykła listwa sufitowa idealnie wpasuje się w każdy rodzaj kompozycji, od stylu nowoczesnego po głęboko klasyczny. Miłośnicy nowoczesności odnajdą niespotykany minimalizm i porządek w rozwiązaniach marki Mardom Decor. Z kolei osoby zafascynowane klasyczną aranżacją zauważą wyjątkowy, a nawet klasyczny design w modelu MDB112 Mardom Decor.

Odpowiada ideałowi, czyli o listwie sufitowej MDB112 i jej obróbce

Listwa sufitowa MDB112 marki Mardom Decor wyróżnia się jedną, a zarazem bardzo ważną zaletą, czyli… odpowiadaniem oczekiwaniom klienta. Ze względu na to, że stworzony model MDB112 Mardom Decor jest dostępny w kolorze białym, można go malować w dowolny sposób, w tym z użyciem delikatnych, wręcz pastelowych kolorów. Co więcej, dzięki specyficznemu materiałowi listwę sufitową Mardom Decor można łatwo dociąć w dowolnym miejscu. Możliwe jest również dopasowanie go do kształtu sufitu poprzez system specjalnych narożników, które łączą poszczególne sekcje modelu MDB112 Mardom Decor. Warto również podkreślić, że listwy sufitowej marki Mardom Decor nie można pokryć farbami zawierającymi rozpuszczalniki. Do tej roli doskonale nadają się pozostałe rodzaje farb.

A teraz kilka słów o montażu modelu MDB112 Mardom Decor

Nie można zaprzeczyć, że listwa sufitowa MDB112 Mardom Decor jest bardzo łatwa w montażu. Ze względu na lekką, ale mocną konstrukcję można do tego celu użyć odpowiedniego kleju. W takim przypadku najlepiej sprawdzi się klej Mardom Decor FIX i elastyczny FIX na łączenia listew. Powstała w ten sposób spoina klejowa dzięki swojemu charakterystycznemu składowi zachowa swoją trwałość przez wiele lat. Oznacza to, że inwestor nie musi już naruszać konstrukcji ściany, ponieważ listwa sufitowa MDB112 Mardom Decor doskonale przylega do każdego podłoża, nawet najtrudniejszego.

Listwa sufitowa MDB112 Mardom Decor to optymalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają wygodę, porządek i elastyczność w aranżacji. Ponadto nie należy zapominać, że ta niezwykła listwa przysufitowa idealnie wpasuje się w każdą aranżację, uzupełniając przestrzeń między sufitem a ścianą. Podsumowując, listwa sufitowa MDB112 produkowana przez Mardom Decor to produkt dla każdego.