• -5%

Mardom Decor MDB104 Listwa sufitowa

421,55 zł 400,47 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 400.47 zł

Opis produktu

Mardom Decor MDB104 to efektowna listwa sufitowa o klasycznym wzornictwie, która w świetny sposób dopełni aranżację, zdobiąc styk ścian i sufitu. Produkt, jakim jest listwa sufitowa Mardom Decor MDB104 jest ponadto wysoce odporna na uderzenia oraz wilgoć, co pozwala na jej montaż w niejednym pomieszczeniu. Listwa jest gotowa do malowania.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  16.5
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  12.4
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MDB104
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MDB104 listwa sufitowa

Nie ma wątpliwości, że układ każdego pomieszczenia wymaga całkowitego dopracowania. Osiąga się to między innymi dzięki listwie sufitowej, która musi być rodzajem przejścia między elewacją ściany a dekoracją sufitu. To zadanie doskonale spełnia listwa sufitowa MDB104 marki Mardom Decor.

Listwa sufitowa MDB104 Mardom Decor - podstawowe informacje

Listwy sufitowe MDB104 Mardom Decor to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w połączeniu z różnymi metodami aranżacji wnętrz. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu model MDB104 Mardom Decor ładnie uzupełni nowoczesne wykończenie wnętrz. Z kolei szereg ciekawych i nieoczywistych dekoracji sprawi, że listwa Mardom Decor sprawdzi się nawet w bardziej skomplikowanych stylizacjach. Trzeba przyznać, że marka Mardom Decor dołożyła wszelkich starań, aby oferowany przez nią produkt był piękny i w każdych warunkach. Może dlatego warto postawić na model MDB104 Mardom Decor ?

Kolory i inne cechy modelu MDB104 Mardom Decor

Funkcjonalna listwa sufitowa firmy Mardom Decor to rozwiązanie neutralne stylistycznie! Utrzymany został w typowo świetlistym, wręcz kremowym stylu, dzięki czemu model MDB104 Mardom Decor idealnie wpasuje się w każdą wariację kolorystyczną. Ale to nie wszystko, ponieważ listwa sufitowa MDB104 Mardom Decor może być również pomalowana w razie potrzeby. Jej jasna barwa ułatwi dobór kolorów, także w odniesieniu do kolorów pastelowych. Ważne jest jednak, aby produkt marki Mardom Decor nie był narażony na działanie farb zawierających rozpuszczalniki, gdyż mogą one doprowadzić do jego późniejszego zniszczenia.

Listwa sufitowa MDB104 Mardom Decor - trwałość i niezależność

Na szczególną uwagę zasługuje trwałość listwy Mardom Decor. Pochodzi z tworzywa użytego do jego produkcji, które nie tylko doskonale „radzi sobie” z uderzeniami mechanicznymi, ale także promieniowaniem UV i wieloma innymi szkodliwymi czynnikami. Dzięki temu listwy sufitowe MDB104 Mardom Decor mogą być instalowane dosłownie wszędzie, niezależnie od właściwości oświetleniowych, termicznych itp. Jednym słowem właściciel listwy MDB104 produkowane przez Mardom Decor mogą cieszyć się całkowitą niezależnością kompozycyjną.

Listwa MDB104 Mardom Decor: jak ją zamontować?

Produkowana przez markę Mardom Decor listwa sufitowa MDB104 jest bardzo łatwa w montażu. Wszystko, co musisz zrobić, aby go przykleić, to klej. Przy okazji polecamy klej FIX Mardom Decor i klej elastyczny FIX do łączeń listew. Substancje te ze względu na swoje właściwości tworzą bardzo silne wiązania, dzięki czemu listwa sufitowa (szczególnie model MDB104) utrzyma się na powierzchni ściany przez wiele lat. I jeszcze jedno: wybierając produkty Mardom Decor masz pewność ich jakości i trwałości.

Podsumowując, model MDB104 Mardom Decor to całkowicie nowoczesna i funkcjonalna listwa sufitowa, wykonana przez doświadczoną i profesjonalną markę Mardom Decor. I dlatego warto wybrać ten produkt.