• -5%

Mardom Decor MDB115 Listwa sufitowa

297,02 zł 282,17 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 282.17 zł

Opis produktu

Mardom Decor MDB115 to listwa sufitowa o nowoczesnej formie, która w doskonały sposób współgra z oświetleniem w postaci taśmy LED. Listwa sufitowa Mardom Decor MDB115 jest także wysoce odporna na wilgoć i uderzenia, umożliwiając jej montaż w każdym pomieszczeniu. Została również przygotowana do malowania.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  11.1
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  6
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MDB115
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MDB115 listwa sufitowa

Niezwykła listwa sufitowa od Mardom Decor to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na efektownym i gustownym wykończeniu wnętrz. Przede wszystkim mówimy o rozwiązaniu opartym na aktualnych trendach wnętrzarskich. Co więc warto wiedzieć o modelu MDB115 Mardom Decor, który jest jednym z flagowych produktów marki Mardom Decor?

Wytrzymałość MDB115 Mardom Decor

Model MDB115 Mardom Decor stworzony jest według najnowszych założeń, dzięki czemu jest całkowicie odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo listwa sufitowa Mardom Decor jest również doskonale odporna na działanie wilgoci, co pozwala na jej zastosowanie również w kuchniach i łazienkach. Model MDB115 Mardom Decor jest dodatkowo odporny na promienie UV, co pozwala na zachowanie jego perfekcyjnego wyglądu przez wiele lat.

Wszechstronność projektowania i Mardom Decor MDB115

Mardom Decor to marka, której wielu miłośników techniki sztukatorskiej przedstawiać nie trzeba. Nic dziwnego, że jego „owoc” pracy, listwa sufitowa MDB115 Mardom Decor, jest całkowicie uniwersalna pod względem aranżacyjnym. Na czym polega ta uniwersalność? Na przykład model może być zastosowany w każdym typie wnętrz i - co równie ważne - niezależnie od przyjętego w nich modelu układu. Wynika to z faktu, że listwa sufitowa Mardom Decor to swoiste połączenie minimalizmu i bogatej aranżacji. Jak to jest możliwe? Profil modelu MDB115 Mardom Decor jest dość prosty i minimalistyczny, choć jego dolna część ozdobiona jest ciekawymi motywami dekoracyjnymi. Dzięki temu listwa sufitowa MDB115 Mardom Decor sprawdzi się zarówno we wnętrzach bogato zdobionych, jak i bardziej nowoczesnych.

Kilka słów o MDB115 Mardom Decor

Funkcjonalna MDB115 Mardom Decor listwa sufitowa jest produktem przygotowanym do malowania. Jednak ze względu na materiał można go ozdobić ciekawą powłoką malarską. Listwa sufitowa Mardom Decor dzięki jasnemu wzornictwu może być również pomalowana na jasne i pastelowe kolory. Dodatkowo, dzięki specyficznej fakturze materiału użytego do jej produkcji, farba ta z łatwością utrzymuje się na jej powierzchni. Warto jednak zauważyć, że listwy sufitowej o nazwie MDB115 Mardom Decor nie można pokryć farbą rozpuszczalnikową.

Jak zainstalować MDB115 Mardom Decor?

Listwa sufitowa proponowana przez markę Mardom Decor charakteryzuje się niską wagą, dzięki czemu można ją przymocować do ściany jedynie za pomocą kleju. Warto zauważyć, że model MDB115 Mardom Decor jest kompatybilny tylko z klejami Mardom Decor FIX i FIX Elastyczny na łączenia listew, które zapewniają mu optymalne warunki schnięcia.

Podsumowując, listwa sufitowa MDB115 Mardom Decor marki Mardom Decor to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących funkcjonalnych i innowacyjnych rozwiązań dekoracyjnych. Warto również pamiętać, że listwa sufitowa również wykonana jest z nowoczesnego tworzywa, dzięki czemu udało się osiągnąć powyższe parametry.