• -5%

Mardom Decor MDB169flex gięta Listwa sufitowa

447,46 zł 425,09 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 425.09 zł

Opis produktu

Mardom Decor MDB169flex gięta to klasyczna sztukateria z perfekcyjnie wykonanym wzornictwem. Doskonałe proporcje produktu umożliwią niespotykane wykończenie styku ścian i sufitu przy zaokrągleniach ścian w przypadku łuków, kolumn, czy półkolumn. Gięta listwa Mardom Decor MDB169flex jest wytrzymała i odporna na wilgoć, a jednocześnie jest lekka oraz prosta w montażu. 

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  12.4
 • Szerokość (cm)
  12.6
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Symbol
  mdb169flex

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor

Listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor to jedno z niewielu rozwiązań, którego twórcom udało się połączyć ze sobą wygodę, funkcjonalizm i prostotę montażu. Trzeba przyznać, że listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor doskonale "odnajduje się" w tych założeniach.

MDB169flex Mardom Decor - kilka słów o trwałości

Elastyczna listwa sufitowa marki Mardom Decor to konstrukcja niezwykle trwała i wytrzymała.

Co ciekawe, listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor nie tylko doskonale "radzi sobie" z oddziaływaniami mechanicznymi, ale też z brudem (jest bardzo łatwa w czyszczeniu) i z wilgocią. Dzięki temu ta niezwykła, gięta listwa sufitowa może być zamontowana w każdym wnętrzu, i to niezależnie od jego specyfiki i zastosowania.

Listwa sufitowa Mardom Decor - jak ją malować?

Jak każda elastyczna listwa sufitowa tego producenta, również i listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor jest wyjątkowo prosta w dalszej obróbce malarskiej.

Dlaczego? Ponieważ posiada ona specjalną warstwę ochronną, dzięki której każdy rodzaj farb utrzyma się na niej przez wiele długich lat. Istotną rolę odgrywa tu jej charakterystyczny skład chemiczny, dzięki któremu doskonale znosi ona oddziaływanie wielu różnych typów farb. Co ważne - listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor nie może być malowana farbami, których skład oparty jest na rozpuszczalnikach!

Listwa sufitowa MDB169flex Mardom - uniwersalne wykończenie

Listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor posiada jeszcze jedną, istotną zaletę. Jest nią możliwość wykończenia dowolnych typów łączników ścienno - sufitowych.

Mowa tu oczywiście o tak skomplikowanych elementach aranżacyjnych jak kolumny, półkolumny, łuki i zaokrąglenia. Elastyczna listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor może być dopasowana do każdego typu ścian, i to niezależnie od ich przeznaczenia i geometrycznej charakterystyki.

MDB169flex Mardom Decor - jak zamontować?

Listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor jest niezwykle łatwa w montażu. Dlaczego?

Ponieważ do jej instalacji wykorzystuje się odpowiednio dostosowane kleje, takie jak m.in. Mardom Decor FIX PRO i Mardom Decor FIX EXTRA. Ich struktura sprawia, że gięta listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor utrzymuje się na powierzchni ściany przez wiele lat. Co ciekawe - obydwa typy klejów doskonale sprawdzają się również w przypadku silnego zawilgocenia.

Listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor to rozwiązanie kompletne, które łączy w sobie ciekawy styl, funkcjonalność i wygodę użytkowania. Gięta listwa sufitowa MDB169flex Mardom Decor to produkt kompatybilny z każdym typem wnętrza, i to niezależnie od jego charakterystyki i zastosowania.