• -5%

Mardom Decor B2002 Rozeta

1 628,24 zł 1 546,83 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1546.83 zł

Opis produktu

Mardom Decor B2002 to efektownych rozmiarów ozdoba, która doskonale dopełni stylizowane wnętrza, gdzie stanowić będzie wyjątkowe tło dla żyrandola. Jej uniwersalne wzornictwo pozwala na zastosowanie modelu w różnego rodzaju aranżacjach. Dodatkowo rozeta B2002 Mardom Decor jest odporna na wilgoć, niepalna, lekka, a także gotowa do pomalowania dowolnymi farbami bez rozpuszczalników.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  12.5
 • Kolekcja
  Prestige
 • Średnica (cm)
  72
 • Materiał
  Poliuretan
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  B2002
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix

Informacje o produkcie

Mardom Decor B2002 rozeta

Trendy w aranżacji wnętrz nieustannie się zmieniają, więc czasami trudno za nimi nadążyć. Stojąc przed wyborem elementów dekoracyjnych, w tym rozet, można mieć problem w wyborem odpowiedniego modelu. Rozeta Mardom Decor B2002 jest jednak doskonałym detalem, który doskonale sprawdzi się w niejednym wnętrzu.

Rozeta B2002 Mardom Decor to klasyka wzornictwa i wysoka jakość

Niewątpliwie rozeta Mardom Decor B2002 to doskonały element dekoracyjny urozmaicający dowolne wnętrza. Taka rozeta to nic innego jak detal nadający elegancji i klasy różnorodnym pomieszczeniom. Rozeta B2002 to niezwykle efektowny klasyczny model, który dostosowuje się do różnego rodzaju wnętrz. Jeśli lubimy luksusowe rozwiązania, prezentowana rozeta B2002 Mardom Decor będzie doskonałym wyborem. Stworzona z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych rozeta B2002 Mardom Decor to inwestycja na lata. Produkt charakteryzuje się tak wysoką jakością i estetyką wykonania, że będzie z powodzeniem służył nam i naszym wnętrzom przez długi czas.

Rozeta B2002 Mardom Decor gotowa do malowania

Rozeta B2002 Mardom Decor jest gotowa do malowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników, co umożliwia jej perfekcyjne wkomponowanie w dowolny kolor ściany lub sufitu. Ponadto rozeta Mardom Decor B2002 jest bardzo łatwa w montażu, szczególnie w przypadku zastosowania kleju montażowego Mardom Decor FIX PRO. Efekt końcowy z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, a rozeta będzie przepięknie prezentować się, niezawodnie przylegając do powierzchni. Dodatkowo wysoka jakość rozety B2002 Mardom Decor gwarantuje odporność na uderzenia podczas prac porządkowych czy remontowych.

Wytrzymała i odporna na wilgoć rozeta B2002 Mardom Decor

Ważnym faktem dotyczącym naszej rozety sufitowej B2002 Mardom Decor jest jej niepalność. Dodatkowo rozeta pokryta jest warstwą chroniącą przed uszkodzeniem na skutek wilgoci. Powłoka ochronna daje gwarancję, że w przypadku zalania lub przeciekającego dachu nasza podsufitka pozostanie nienaruszona. Dlatego rozeta B2002 Mardom Decor jest idealna do montażu w łazience, czy kuchni, w których wilgotność jest naturalnym stanem.

Profesjonalne porady dotyczące zakupu rozety B2002 Mardom Decor

Mardom Decor oferuje swoim klientom profesjonalną pomoc w doborze rozety sufitowej. Dzięki temu nasi klienci mogą kupić produkt, który najbardziej przypadnie do gustu, spełniając oczekiwania i okazując się doskonałym elementem dekoracyjnym.

Poszukując dobrej, efektownej, eleganckiej a zarazem klasycznej rozety polecamy rozetę B2002 Mardom Decor, która posiada szereg zalet.